• 5 komentarzy
  • 12445 wyświetleń

Mlekpol MOSiR- Oczko B-stok 1:3

PIŁKA SIATKOWA III LIGA
   Przegraną u siebie z UKS Oczko Białystok zakończyli w tym roku ligowe mecze siatkarze Mlekpolu MOSiR Grajewo. Kibice obejrzeli niezłe spotkanie, a w pierwszych trzech setach oglądali zacięte wyrównane spotkanie z obu stron w którym wiele razy na tablicy wyników widniał remisowy rezultat. A w końcówce tych setów były wielkie emocje.
   Gospodarze w każdym secie na początku dawali wielkie nadzieje dla kibiców, że wygrają z osłabioną drużyną gości (przyjechało tylko ośmiu zawodników i nie grał nikt na pozycji libero). Od początku zawsze przeważali i mieli lekką przewagę. Młodzi zawodnicy z Białegostoku ciągle ich gonili. Jednak w końcówce pierwszego i trzeciego seta okazali więcej opanowania i wygrywali. W czwartym secie coś się zacięło u gospodarzy i po wielu prostych błędach oddali punkty gościom. Tym samym popsuli świąteczny nastrój w zespole i u kibiców.
MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – UKS OCZKO BIAŁYSTOK 1 : 3 (23:25 ; 25:23 ; 23:25 ; 17 ; 25)
MLEKPOL: Bogusław Wszeborowski, Jakub Wszeborowski, Marcin Tyszkowski, Artur Szlaga, Adam Odlanicki, Adam Rydzewski, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Przemysław Borawski, Jarosław Olszewski i Marek Adamkiewicz – grający trener.
OCZKO: Marcin Mołs, Dawid Brodowski, Piotr Pałkiewicz, Daniel Ostaszewski, Rafał Łojewski, Amir Abdel Aziz oraz Mateusz Magnuszewski, Michał Danielczyk. Trener: Eugeniusz Zdanowicz.
Sędziowali: I – sędzia Marek Duchnowski, II sędzia Andrzej Mścichowski, sekretarz Bogdan Sokół – wszyscy Grajewo.