Kultura i rozrywka

  • 17 komentarzy
  • 9418 wyświetleń

Miss Golden Girl dla Wiktorii

Miss Golden Girl dla Wiktorii

Wiktoria Wiśniewska, Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018, podczas Gali Finałowej The Miss Globe 2020, 12 listopada zdobyła tytuł Miss Golden Girl. Do Polski poza wspaniałymi wspomnieniami, Wiktoria przywiezie ze sobą pamiątkową szarfę, prezenty oraz przepiękny diadem.

42 kandydatki z całego świata zaprezentowały się w czterech odsłonach, kostiumach narodowych (kostium Wiktorii został udostępniony przez Grajewskie Centrum Kultury), strojach kąpielowych, sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych (suknię dla reprezentantki naszego kraju przygotowała projektantka Ela Piorun).

Piękna przygoda z międzynarodowym konkursem The Miss Globe trwała dwa tygodnie. Podczas zgrupowania Wiktoria miała okazję poznać kulturę
Albanii oraz nawiązać kolejne nowe przyjaźnie. Do Polski wraca 15 listopada. 
Jesteśmy ogromnie dumni z Wiktorii. To już kolejny konkurs międzynarodowy oraz kolejny sukces młodziutkiej miss. Szczęśliwi i usatysfakcjonowani czekamy na powrót Wiktorii.

Wiktoria Wiśniewska ma 19 lat i pochodzi z Grajewa. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im Mikołaja Kopernika w tym mieście. Teraz studiuje na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Wiktoria w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej i II Wicemiss Polski Nastolatek 2018. W 2019 dostała się do TOP10 Miss Tourism Metropolitan International w Kambodży. 

Wyjazd Wiktorii do Albanii był możliwy dzięki wsparciu, jakiego konkursowi Miss Ziemi Łomżyńskiej od wielu lat udziela Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, a także dzięki Burmistrzowi Grajewa, Dariuszowi Latarowskiemu, który pokrył koszt biletów lotniczych.

 

Komentarze (17)

Wiktoria - ogromne gratulacje! Jesteśmy z Ciebie dumni!

Gratuluję! Sukcesu i taaaakich nóg!

Czy ktoś kompetentny (np. rzeczniczka prasowa) podał by garść informacji o samym konkursie. O jego rankingu w skali konkursów piękności, o organizatorach i głównych sponsorach itp. Gorączkowo przeszukiwałem internet i nie znalazłem nic, powtarzam nic konkretnego o tym konkursie. W Wikipedii jest wymieniany konkurs Miss Globe International (jakieś naste miejsce w rankingu ważności) ale to chyba nie to (inna nazwa).

Jest też naszą koleżanką z SP2. Super. Gratulacje. Brawo. Mama i brat muszą być dumni z Wiktorii.

Nie ma Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Jest Wyższa Szkoła Morska. Masakra.

BRAWO!!!! PIĘKNA DZIEWCZYNA

@🤦 🤦 🤦 🤦 🤦 od 2018 r. jest Uniwersytet Morski.

/! Oglądając transmisję to tylko wyróżnienie otrzymała a nie tytuł. A konkurs mało znaczący na arenie międzynarodowej. Ale gratulacje za odwagę i reprezentowanie naszej Ojczyzny.

Jest uniwersytet morski kolego

Grajewska zawiść.

Burmistrz pokrył te koszty biletów z własnych prywatnych środków, czy może sfinansowała je z budżetu Miasta Grajewa?. Gratuluję sukcesu Grajewiance . Życzę dalszych sukcesów

Gratuluję! Dalszych sukcesów!

Do Marty K.....ZAZDROSNICA

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.