• 14 komentarzy
  • 11603 wyświetleń

Mecz II ligi futsalu

ZWYCIĘSTWO I PRZEGRANA MOSiR GRAJEWO W II LIDZE FUTSALU.

W przedświątecznym tygodniu drugoligowa drużyna futsalu MOSiR Grajewo rozegrała u siebie dwa mecze w których wysoko pokonała KS Grabówkę i uległa Narwi Choroszcz.

We wtorek w meczu z KS Grabówka kibice zobaczyli siedemnaście bramek gospodarzy i ich czyste konto. Mecz przebiegał od pierwszego gwiazdka pod ich dyktando i praktycznie każda akcja kończyła się bramką. A, że goście też mieli kilka niezłych okazji mecz mógł się podobać kibicom,których sporo przyszło na mecz.

Natomiast w piątek mecz z Narwią Choroszcz zaczął się fatalnie dla MOSiR – u, bo już  w pierwszej minucie goście strzelili dwie bramki. Za chwilę prowadzili już 4 : 0. Na szczęście gospodarze rzucili się do odrabiania strat i w 9 minucie strzelili kontaktową bramkę. Od tego momentu mecz nabrał rumieńców i z obu stron była piękna i zażarta walka. Jednak goście u których grało wielu III i IV ligowców pod koniec I połowy mieli już osiem bramek przy czterech gospodarzy. Po przerwie Narew kontrolowała grę i utrzymała do końca meczu prowadzenie mimo ambitnej gry gospodarzy. W tym spotkaniu było kilka rzutów karnych z których padła tylko jedna bramka.

MOSIR GRAJEWO – KS GRABÓWKA 17 : 0 (6:0).

Bramki: Paweł Górski 4, Edison 4, Daniel Tuzinowski 2, Marcin Mikucki 2, Jacek Płaskowicki 2, Ireneusz Piwko 2, Wojciech Koszczuk 1.

MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Piwko, Cybulski, Górski, Koszczuk, Edison, Mikucki, Wójcicki, Płaskowicki, Wigda. Trener: Daniel Tuzinowski.

KS GRABÓWKA: Uścinowicz – R. Niewiarowski, Przemielewski, M. Niewiarowski, Jarmoszko, Szarejko, Forolewski, Klimiuk. Trener: Paweł Szarejko.

Żółte kartki: Jabłoński, Piwko (MOSiR).

Sędziowali: Mariusz Gałczyk i Krzysztof Matuszewski.

MOSiR GRAJEWO – NAREW CHOROSZCZ  8 : 13 (4:8).

MOSiR: Jabłoński – Tuzinowski, A. Doliwa, Piwko, Cybulski, Mikucki, Koszczuk, Górski, Edison, Jurczyk, D. Doliwa, Płaskowicki, Wójcicki. Trener: Daniel Tuzinowski.

NAREW: Łukasiewicz – Dzierzgowski, Jackiewicz, Andzielewicz, Butkiewicz, Łabieniec, Jaremkiewicz, Zubowski, Zalewski, Dzierżko. Trener: Karol Domalewski.

Bramki: Cybulski 2, Koszczuk, Mikucki, Jurczyk, Górski, Piwko, Edison – Jackiewicz 4, Zubowski 3, Dzierzgowski 2, Łabieniec 2, Jaremkiewicz 2.

Żółte kartki: Jabłoński, Edison (MOSiR) - Dzierzgowski (Narew).