Kuria wznowiła działalność

aktualizacja: 2020-07-06 10:27:26     nr wiadomości: 42814     przeczytano: 2316     Ilość komentarzy komentarze: 0

Od 6 lipca br. Kuria Diecezjalna w Łomży wznawia działalność. Decyzję podjęto po przeprowadzeniu badań na obecność koronawirusa wśród pracowników.

- Po przeprowadzonych badaniach pracowników Kurii Diecezjalnej w Łomży pod kątem obecności koronawirusa zgodnie z procedurami wyznaczonymi przez służby sanitarne i niestwierdzeniu osób zarażonych, Kuria Diecezjalna będzie czynna dla interesantów w normalnych godzinach urzędowania. Biskup Łomżyński apeluje o konsekwentne i wytrwałe stosowanie się do zaleceń sanitarnych - przekazuje w komunikacie ks. Artur Szurawski, kanclerz kurii. 

Kuria Diecezjalna w Łomży przez kilka dni była nieczynna dla interesantów. Decyzję podjęto z uwagi na możliwy kontakt pracowników Kurii z osobą zarażoną koronawirusem. Wszystkie sprawy należało załatwiać kontaktując się telefonicznie lub mailowo z pracownikami według ich kompetencji.  

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.