Kulturalne Wakacje cz. IV

aktualizacja: 2020-08-01 10:10:28     nr wiadomości: 43013     przeczytano: 2207     Ilość komentarzy komentarze: 0

Czwarty tydzień Kulturalnych Wakacji za nami!

Poniedziałek na #sportowozbckszczuczyn! Energia Wakacjowiczów nie słabnie!

Wtorek. Stary Park w Szczuczynie. Tworzymy domki inspirowane bajkami – liczyła się kreatywność  wykonania i tu Wakcjowicze jak zwykle nas nie zawiedli.

Środa. Rajd rowerowy do Chojnowa. Na placu rekreacyjnym - bardzo kreatywnie urządzonym! - czekali już na nas: sołtys wsi Marek Szurna oraz Jolanta Szurna i Monika Wróblewska, którzy od strony kulinarnej zadbali o to by Wakacjowicze zregenerowali siły. Mieliśmy okazję spróbować "chojnowskiego specjału". Pani Jolanto - chlebek w smakowitej oprawie - coś wspaniałego! Furorę zrobiła tzw. "rolka" - brawo za pomysł! Dziękujemy za wspaniałą atmosferę spotkania!

Czwartek to dzień #plastyczniezakręconych.

Piątek. Chłodna aura zapędziła Wakacjowiczów na Halę Sportową. I mimo, że to koniec aktywnego tygodnia Wakacjowicze nie narzekają na brak sił. Bawią się w najlepsze.

Dziękujemy za wspólnie spędzony lipiec i zapraszamy na sierpniowe wakacyjne spotkania. Śledźcie naszego Facebooka gdzie już niebawem ukaże się program sierpniowych wydarzeń!

Galeria zdjęć 

Z wakacyjnymi pozdrowieniami,

Andrzej Kosmowski

BCK w Szczuczynie

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.