Kulturalne Wakacje cz. II

aktualizacja: 2020-07-17 14:31:42     nr wiadomości: 42903     przeczytano: 3348     Ilość komentarzy komentarze: 0

Drugi tydzień „Kulturalnych Wakacji” za nami!

Jak było? Zapytajcie Wakacjowiczów! Jednocześnie dziękujemy im za aktywny i liczny udział w wakacyjnych wydarzeniach!

Poniedziałek. Aktywnie spędzony dzień na Hali Sportowej. Moc pozytywnej energii i optymizmu!

We wtorek poznaliśmy Rowerowych Mistrzów!   Kacper Wojciechowski (zwycięzca i obrońca tytułu 1. edycji Rowerowego Mistrza) i Adrian Dzięgelewski. GRATULACJE!

Zwycięzcami rowerowych driftów zostali Piotr Danowski i Adrian Dziegelewski! 

GRATULACJE!

 

W środę odwiedziliśmy wieś Świdry – Awissa odpowiadając na zaproszenie sołtysa Mariusza Czarneckiego Dziękujemy za wielkie zaangażowanie sołtysa i osób mu towarzyszących! Na Wakacjowiczów czekali już członkowie ZS "Strzelec" OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo w składzie: drużynowy Filip Dobkowski, strzelec Daria Jagielska i strzelec Klaudia Fiedorczuk, którzy zaprezentowali wojskowe umundurowanie i broń i przeprowadzili szkolenie z musztry. Wielkie dzięki! 

Uczestnicy wyjazdu rowerowego zmierzyli swoje siły w takich konkurencjach jak rzut granatem, czołganie, czy ewakuacja towarzysza na noszach. Na Wakacjowiczów czekali również członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie, którzy zaprezentowali wyposażenie strażackie i uruchomili kurtynę wodną. Dziękujemy wszystkim za wspólne tańce, malowanie, aktywny udział w grach i zabawach! Arturowi Muczyńskiemu dziękujemy za użyczenie maszyny do waty cukrowej.

 

Czwartek. Zajęcia z cyklu #plastyczniezakreceni – makiety zamków w wykonaniu Wakacjowiczów budziły nasz podziw!

Piątek? Rządzi sport!

Kulturalne Wakacje trwają!

GALERIA ZDJĘĆ 

 

Z wakacyjnymi pozdrowieniami!

Andrzej Kosmowski

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.