Kronika 997

aktualizacja: 2021-04-03 18:46:33     nr wiadomości: 45302     przeczytano: 4603     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Minionej doby podlascy policjanci zatrzymali 20 sprawców przestępstw, w tym 7 nietrzeźwych kierowców. W ręce mundurowych wpadło 13 poszukiwanych. Na drogach naszego województwa doszło do kilku wypadków.
     
  • Policjanci z podlaskiego Archiwum X rozwikłali zbrodnię sprzed 10 lat. Śledczy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 60-latka. W prokuraturze, mężczyźni w wieku 32 i 43 lat, usłyszeli zarzuty zabójstwa i decyzją sądu zastosowano wobec nich trzymiesięczny areszt. Za to przestępstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
  • ​Policjanci z podlaskiej grupy Speed, patrolując drogę między Białymstokiem a Augustowem, tym razem nagrali niebezpieczny manewr wyprzedzania kierowcy saaba. Za swoje zachowanie 72-latek został ukarany wysokim mandatem, a jego konto wzbogaciło się o 5 punktów karnych.
  - Zderzenia opla z audi na Wierzbowej w Białymstoku 3.04.21 / Kolizyjne Podlasie   - Białystok 3.04.21  Mickiewicza/Miłosza  - Kolizyjne Podlasie
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.