Konkurs plastyczny KRUS

aktualizacja: 2021-02-17 16:00:27     nr wiadomości: 44873     przeczytano: 1049     Ilość komentarzy komentarze: 0

Już po raz 11. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy”. Prace można zgłaszać do 31 marca br.
Hasło tegorocznej edycji konkursu „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” nawiązuje do 30-letniej działalności prewencyjnej KRUS i związane jest z jubileuszem, który Kasa obchodzi w tym roku.
Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów  wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych w kategoriach wiekowych:
- I grupa – klasy 0-III szkoły podstawowej,
- II grupa – klasy IV-VIII szkoły podstawowej.
Spośród nadesłanych prac regionalna komisja konkursowa wybierze sześć (po trzy z każdej grupy wiekowej), które zostaną przesłane do Komisji Centralnej celem wyłonienia zwycięzców na szczeblu ogólnopolskim.
Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższej Placówce Terenowej KRUS. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej KRUS.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.