Kod promocyjny STS dla nowych graczy

aktualizacja: 2020-09-03 07:18:36     nr wiadomości: 43290     przeczytano: 900     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zakłady bukmacherskie przyciągają zainteresowanych, oferując atrakcyjne warunki oraz ciekawe bonusy. Dlatego właśnie STS, jako jeden z największych bukmacherów w Polsce, postanowił przygotować specjalną ofertę skierowaną do nowych graczy. Bonus w wysokości 25 zł, który można uzyskać przy rejestracji konta to coś, wobec czego ciężko przejść obojętnie. Co jednak należy zrobić, by skorzystać z promocji i w jakiej formie będą wypłacane pieniądze? Przekonaj się, jak łatwo uzyskać freebet.
 

Kto może skorzystać z kodu bonusowego STS?

Zakłady bukmacherskie wydają się na pierwszy rzut oka skomplikowane, a ilość zależności, jakie należy uwzględnić, może na początku przytłoczyć niedoświadczonego gracza. Jednak to tylko pierwsze wrażenie, bowiem całość opiera się na prostych zasadach. STS, będący liderem wśród bukmacherów na rodzimym rynku, postanowił ułatwić nowym graczom cały proces wejścia w świat zakładów, dodając do każdego nowo założonego konta aż 25 zł bonusu.

Wystarczy wpisać stosowny kod podczas rejestracji i można cieszyć się dodatkowymi środkami na start. Co więcej, depozyt opiewa na dowolną, wybraną przez gracza kwotę, a nie tak jak w przypadku wielu innych tego typu promocji, wkładzie odgórnie ustalonym przez bukmachera. STS kod bonusowy łączy się z bonusem powitalnym dla nowych graczy, którego kwota może wynieść do 1200 zł.

Zasady przyznawania bonusu STS

Jedną z istotniejszych rzeczy, jakie należy pamiętać przy okazji bonusu oferowanego przez STS jest to, że zostanie dostarczony dopiero po 3 dniach od pomyślnej wstępnej rejestracji konta i jego późniejszej akceptacji. Okres oczekiwania można przeznaczyć na dalszy krok do uzyskania bonusowych 25 zł, a tym jest 3-krotny obrót wspomnianą kwotą na koncie bonusowym. Warto jednak pamiętać, że tutaj zliczają się tylko wygrane zakłady, których kurs całkowity był nie mniejszy niż 1.91. Sam bonus jest tzw. freebetem, czyli zakładem, który pozwala na grę bez inwestowania własnych środków.

Tak uzyskane pieniądze na koncie bonusowym będzie można przenieść do depozytu (konta głównego, które należy do gracza) po wcześniejszej pełnej rejestracji. Wymaga ona podania numeru konta bankowego, maila, loginu, adresu zamieszkania, a także dołączenia zdjęcia dokumentu tożsamości. Dopiero wówczas można uzyskać swobodniejszą kontrolę nad pieniędzmi i przeznaczyć je na dalsze zakłady lub wypłacić.

Gdzie należy umieścić kod promocyjny STS?

Kod bonusowy STS o treści "PEWNE25" wpisuje się w specjalnie przygotowanym okienku, które znajduje się w arkuszu rejestracji konta. Wygrane pieniądze można wypłacać wygodnie za pośrednictwem Internetu, dzięki wykorzystaniu systemu STSpay, który pozwala na wypłatę do 15 minut od złożenia prośby.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.