Karuzela w Ełku gotowa

aktualizacja: 2020-11-02 21:55:54     nr wiadomości: 43881     przeczytano: 3403     Ilość komentarzy komentarze: 2

Znamy już datę otwarcia centrum handlowego Karuzela w Ełku -  4 listopada.  

Karuzela zaprasza od rana klientów do nowego obiektu przy ulicy Przemysłowej, obok sklepu Castorama.

Na powierzchni 12.000 mkw wśród sklepów Karuzeli znajdą się marki już obecne w Ełku, ale tym razem na większych powierzchniach i w najnowszych formatach, wśród nich: CCC, Sinsay, Cropp, House, Media Expert, Martes Sport,  Pepco, Rossmann, KiK. Otworzą się również  sklepy których do tej pory nie było w mieście jak: Dealz - to artykuły spożywcze, drogeryjne, do dekoracji i narzędzia w doskonałych cenach, Moda Max - to oferta mody i akcesoriów , Kakadu - produkty dla zwierząt, Piekarnia Oskroba i Sokołów.  Już w grudniu otworzy się sklep Tedi - z wyposażeniem wnętrz i dekoracjami domowymi. Supermarket spożywczy  bi1 otworzy się natomiast wiosnę. Wszystkie sklepy przygotowały dla klientów wiele atrakcyjnych rabatów i promocji na pierwsze dni otwarcia.  

Szkoda ze zaraz musza sie zamknac
Napisał: Xyz dodano: 2020-11-04 23:18:15

Słabe, w tych sklepach nic ciekawego nie ma, myślałam ze otworzą coś z typu galerii w Białymstoku, a tu jednak wciąż trzeba będzie jeździć na Białystok. Plus jest taki, ze nowe miejsca pracy powstały
Napisał: Grajewianka dodano: 2020-11-05 12:37:42

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.