Wiadomości

Kandydat na posła

W piątek 13 września odbyła sie kolejna konferencja prasowa z udziałem Wojciecha Grochowskiego kandydata na posła RP. 

Kandydat prezentował szczegółowo swój program: "Rolnictwo i obszary wiejskie oraz rozwój średniej i małej przedsiębiorczości, spółdzielczości i gospodarki"

- W najbliższych wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej wystartuję z 3 miejsca listy Polskie Stronnictwo Ludowe Koalicja Polska w moim rodzinnym okręgu podlaskim! To dla mnie zaszczyt, że mogę ubiegać się o mandat posła na Sejm RP, zwłaszcza kandydując z mojego rodzinnego Podlasia. Kampanię wyborczą rozpocząłem konferencją prasową w swoim rodzinnym mieście Grajewo, podczas której otrzymałem poparcie od Wicepremiera Janusza Piechocińskiego oraz Zenona Białobrzewskiego kandydata na senatora. - mówi Wojciech Grochowski

- Moim priorytetowym celem jest zadbanie o dynamiczny rozwój naszego regionu, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości jego mieszkańców. Jestem pewien, że będzie to możliwe dzięki skutecznej i zrównoważonej polityce, jaką prowadzi Polskie Stronnictwo Ludowe, partia która spełnia obietnice wyborcze -  deklaruje kandydat

Wojciecha Grochowskiego dwa tygdodnie temu oficjalnie poparł Janusz Piechociński  przebywając z krótką wizytą  w Grajewie.

 

Program PSL (*.PDF) 

Wojciech Grochowski
Urodził się i wychował w Uściankach, powiat augustowski. Jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu w Białymstoku i ekonomistą o specjalności zarządzanie i marketing. Od 1 kwietnia 1997 roku pracuje w Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie; przechodząc wszystkie szczeble kariery zawodowej. Obecnie pełni funkcję zastępcy Dyrektora Handlowego. Działa społecznie na rzecz regionu, województwa podlaskiego.

środa, 24 kwietnia 2024

Konkurs na wsparcie inicjatyw lokalnych

środa, 24 kwietnia 2024

XCII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.