Kultura i rozrywka

Kadr BbPN na znaczku

Kadr BbPN na znaczku

Dzisiaj (29.06.) Poczta Polska wprowadza do obiegu nowe znaczki w serii "Polska Zobacz Więcej". Na jednym z nich pojawił się kadr przedstawiający Biebrzański Park Narodowy z lotu ptaka. Fotografia pochodzi ze zbiorów Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.

Emisja pt. "Polska Zobacz Więcej" zawiera 2 znaczki pocztowe, które przedstawiają Biebrzański Park Narodowy (północno-wschodnia część Polski) oraz Geopark Łuk Mużakowa (południowo-zachodnia część Polski). Piękno BbPN pokazał artysta fotografik Wiktor Wołkow, a Geopark Łuk Mużakowa uwiecznił Adam Brzoza, także artysta fotografik. Oba miejsca są prawdziwymi perełkami naszego kraju, łączy je unikalna przyroda, to bezcenne skarby środowiska naturalnego, które trzeba chronić, ale również trzeba nimi się chwalić.

Tytuł serii w ramach której pojawia się znaczek z fotografią podlaskiego artysty zobowiązuje, dlatego też znajdziemy tam kod QR do filmu promocyjnego, który przybliża przyrodę i okolice Parku.

 

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.