Sport

  • 5 komentarzy
  • 4447 wyświetleń

KS Warmia: pomoc od Marszałka

KS Warmia: pomoc od Marszałka

Klub Sportowy WARMIA Grajewo otrzymał dofinansowanie z podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego, który mocno wspiera wojewódzki sport. Jeden z najstarszych klubów sportowych w regionie otrzymał 50 tysięcy złotych, a wsparcie pochodzi z budżetu województwa podlaskiego.

Urząd Marszałkowski pozytywnie ocenił wniosek Zarządu klubu w ramach konkursu "Organizacja szkolenia sportowego oraz współzawodnictwa sportowego w seniorskich grach zespołowych klubów sportowych z województwa podlaskiego". Pieniądze zostały przeznaczone na działalność drużyny seniorów, a przede wszystkim na zakup sprzętu sportowego. Już wkrótce każdy z zawodników kadry seniorów otrzyma wieloczęściowy zestaw sprzętu treningowo/meczowego. Podobny otrzymają również trenerzy pracujący w klubie.

Z całą pewnością tak dużego jednorazowego wsparcia sprzętowego nasz klub jeszcze nie miał. Dzięki dotacji województwa podlaskiego już wkrótce nasi piłkarze, jak przystało na profesjonalny klub, zaopatrzeni będą w wysokiej klasy odzież i akcesoria treningowe. W ramach umowy na dofinansowanie na sprzęcie zakupionym ze środków Województwa Podlaskiego, będzie umieszczone logo promujące nasze województwo.

Janusz Szumowski
KS WARMIA Grajewo

Komentarze (5)

część tych środków przeznaczyć na wzmocnienie drużyny bo słabo to wygląda /

Ale będą ładnie wyglądać

"część z tych środków przeznaczyć na wzmocnienie drużyny". Dobry żart. Warto zapoznać się z tym, że urząd weryfikuje to na co przeznaczono środki, a cel przeznaczenia środków mówi o:"Organizacji szkolenia sportowego oraz współzawodnictwa sportowego w seniorskich grach zespołowych klubów sportowych z województwa podlaskiego". Nie mówi on o wzmocnieniu kadry pierwszego poprzez transfer nowych zawodników. Więc za nim coś zostanie napisane warto pomyśleć. Pozdrawiam

edward to skoro ten zapis można podciągnąć pod nowe stroje to i nowych zawodników do " współzawodnictwa" może też bo teraz to Dawid Kondratowicz i długo , długo nic

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.