Jechali za szybko

aktualizacja: 2020-09-21 17:57:22     nr wiadomości: 43466     przeczytano: 4961     Ilość komentarzy komentarze: 2

Policjanci z grajewskiej drogówki zatrzymali dwa prawa jazdy kierującym za przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Do powyższych kontroli drogowych doszło w miejscu wskazanym na KMZB.

W miniony weekend grajewscy policjanci dokonywali kontroli prędkości w miejscach, gdzie kierowcy często przekraczają dozwoloną prędkość. Punkty te zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jak się okazuje, nie bez przyczyny.

Pierwsze uprawnienia kierujący stracił w minioną sobotę w miejscowości Guty tuż po godzinie 21. 28-letni obywatel Litwy przekroczył prędkość o 62 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy oraz został ukarany wysokim mandatem karym. Sytuacja powtórzyła się już następnego dnia w tej samej miejscowości. Tuż przed godziną 23 mieszkaniec powiatu ełckiego jechał osobowym oplem z prędkością 112 km/h. Grajewscy policjanci zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy. Mężczyzna został też ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu zagraża nie tylko samym kierującym, ale innym uczestnikom ruchu drogowego, w tym niechronionym. - KPP w Grajewie

 

Prośba do policjantów by zobaczyli co dzieje się na przemysłowej , tam jeżdżą ile silnik może
Napisał: Wanda dodano: 2020-09-22 10:19:22

Tak samo na ul. Konstytucji3maja
Napisał: Grajewianka dodano: 2020-09-22 12:20:54

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.