Jechał o 67 km/h za szybko

aktualizacja: 2019-08-12 21:22:30     nr wiadomości: 39916     przeczytano: 5969     Ilość komentarzy komentarze: 1

Policjanci z grajewskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kierującemu bmw, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 67 km/h w obszarze zabudowanym. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W reakcji na te zgłoszenia, policjanci teraz systematycznie kontrolują prędkość z jaką poruszają się tam kierowcy.


Znak ograniczenia prędkości do 50 kilometrów na godzinę, czapka policyjna ruchu drogowego Policjanci grajewskiej „drogówki”, wczoraj po godzinie 16:00 w Grajewie na ul. Piłsudskiego, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. 47-latek w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 117km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Obywatel Litwy za popełnione wykroczenie został również ukarany mandatem karnym. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w zakładce przekraczanie dozwolonej prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy. - KPP w Grajewie

mama ostrzegała, żeby Yanosika włączył xd
Napisał: tiger dodano: 2019-08-13 19:14:40

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.