Jakie moskitiery na okna dachowe kupić? - Velux.pl

aktualizacja: 2020-02-27 16:21:54     nr wiadomości: 41636     przeczytano: 2445     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dobrze przewietrzony dom, czy przestrzeń wolna od owadów? Aby nie wybierać, warto zdecydować się na moskitiery na okna dachowe. To skuteczna bariera dla much i komarów, dzięki której wnętrze domu wypełni się świeżym powietrzem, bez obaw o nieproszonych gości. Jaka powinna być idealna moskitiera? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Oto kilka cennych podpowiedzi dla tych, którzy chcą zainwestować w swój komfort.

Szczelne moskitiery na okna dachowe

Nie ma sensu kupować moskitiery, jeśli powstrzyma ona tylko część owadów przed dostaniem się do mieszkania. Najważniejszą jej cechą jest więc szczelność. Postaw na model, który gwarantuje 100% ochrony przed owadami. Gdzie ich szukać? Moskitiery na okna dachowe VELUX cieszą się doskonałą opinią wśród zadowolonych klientów. Kupując je zyskujesz pewność, że żaden nieproszony gość nie zakłóci domowego wypoczynku przy otwartym oknie.

Moskitiery, które nie zasłaniają widoku

Wiele osób nie chce rezygnować z roztaczających się za oknem widoków i obawia się, że moskitiera je przesłoni. W przypadku moskitiery VELUX nie musimy się o to martwić. Zostały wykonane są z przezroczystej i wytrzymałej tkaniny, która nie przesłania widoku za oknem. Moskitiera nie ograniczy więc dostępu światła i zapewni doskonałą widoczność, jednocześnie powstrzymując owady przed dostaniem się do mieszkania.

Trwałe moskitiery na okna dachowe

Przy zakupie moskitiery zwróć uwagę na jej trwałość. Aby nie uległa zniszczeniu po jednym sezonie, powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, odpornych na niesprzyjające warunki atmosferyczne,np. wiatr, dzięki czemu można ją stosować przez długi czas. . Warto wybrać model, który po zakończonym sezonie można schować w aluminiowej kasecie.

Odpowiednio dopasowane moskitiery

Firma VELUX maw swojej ofercie moskitiery, które można zastosować do każdego okna dachowego tej firmy, a także innych producentów. Montuje się je bowiem w okiennej wnęce. To znacznie ułatwia wybór i zawęża poszukiwania.

Łatwe w obsłudze moskitiery

Praktyczne i funkcjonalne moskitiery mogą znacznie poprawić komfort życia w domu. Warto postawić na łatwy w obsłudze model, wyposażony w uchwyt pozycjonujący, który umożliwia błyskawiczne zasunięcie lub podniesienie przezroczystej tkaniny jednym ruchem ręki.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.