czwartek, 18 kwietnia 2024

• 5 komentarzy
  • 11119 wyświetleń

III W.T.K dla Krzysztofa Włóczko

W rozegranym w Dobrzyniewie Dużym 07.02.2010 III WOJEWÓDZKIM TURNIEJU KWALIFIKACYJNM  KADETÓW w tenisie stołowym Krzysiek Włóczko odniósł cenne zwycięstwo i w dniach 26-28.02.10 w Czarnkowie będzie reprezentował woj. Podlaskie  na ogólnopolskim turnieju. W tej kategorii wiekowej poraz pierwszy zawodnik z GRAJEWA  wywalczył pierwsze miejsce na podium. W turnieju pokonał zawodników  grających w drugiej lidze i trenujących w białostockich klubach. W półfinale wygrał 3 : 1 /11-7,8-11,11-9,11-7/ z Jakubem Dudzińskim –MOKS Słoneczny Stok i w finale  3 : 2 /11-9,8-11,11-7,7-11,11-7/ z Kamilem Bogielem z UKS BARUCH DOJLIDY Białystok.

Dobrze spisał się również Rafał Marczkowski , który zajął 5-6 miejsce oraz  młodzicy Maciek Ostaszewski i Adrian Deroń – wygrali po dwie gry.