• 10012 wyświetleń

III Grand Prix - TENIS

III Grand Prix juniorów i młodzików.

02.02.2020r. w Dobrzyniewie Dużym juniorzy i młodzicy rozegrali ostatni w sezonie turniej kwalifikacyjny przed mistrzostwami województwa w tenisie stołowym. Grajewscy juniorzy i kadeci osiągnęli dobre wyniki a najwyższe bo drugie miejsce wywalczył Krystian Maciorowski, który od początku sezonu stawał na pierwszym i dwukrotnie drugim miejscu w tych rozgrywkach.

Najlepszy występ w sezonie zaliczył również Adrian Krasiński, który pokonał wyżej sklasyfikowanych juniorów z Białegostoku.

Dla trójki grajewskich juniorów ważny był to występ bo zdobyte punkty będą ważne do łącznej punktacji drużynowej. Start kadetów: Janiszewskiego, Puhacewicza, Hautta i młodziczki Popowskiej w starszej kategorii to zdobywanie doświadczenia startowego i poznawanie różnych technik gry. Izabela Popowska w kategorii młodziczek była o krok od podium a na uwagę zasługuje fakt, że pokonała w ćwierćfinale turniejową „ jedynkę ‘’.