Hades: scena do remontu

aktualizacja: 2020-04-07 12:32:21     nr wiadomości: 42034     przeczytano: 2024     Ilość komentarzy komentarze: 3

Miasto Grajewo przygotowuje się do realizacji kolejnego zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego. W tym roku zostanie wyremontowana scena plenerowa przy Klubie Hades w Grajewie, ul. Legionistów 9.

Scena zlokalizowana na terenach zielonych przy Klubie Hades, stale jest wykorzystywana podczas wydarzeń plenerowych organizowanych nie tylko przez instytucje miejskie (GCK, MOSiR), ale także przez organizacje pozarządowe. Z racji wieku konstrukcja jest w kiepskim stanie technicznych i nieprzystosowana do obecnych realiów organizacji takich wydarzeń.

- Celem realizacji przedsięwzięcia jest remont i modernizacja sceny plenerowej, by jej użytkowanie było jak bezpieczne oraz by mogła być wykorzystywana częściej niż dotychczas – uzasadniali autorzy projektu. 

Zadanie obejmie swym zakresem wykonanie  robót budowlanych polegających na wymianie podłogi sceny wraz ze stopniami schodowymi, wymianie pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi oraz malowanie elementów stalowych. Oferty na renowację obiektu można składać do 16 kwietnia br, godz. 10.00 w siedzibie UM Grajewo, ul. Strażacka 6A; ich otwarcie nastąpi 15 minut później. 

Wspomniana inicjatywa zwyciężyła w edycji BO 2020. O realizację konkurowały: wykonanie placu zabaw i siłowni zewnętrznej przy Pływalni Miejskiej oraz ogrodzenie boiska do piłki plażowej w Parku Wolności.

To nie jedyny projekt realizowany na teranach Hadesu w ramach środków Budżetu Obywatelskiego. W 2019 r. wykonano oświetlenie boiska piłkarskiego, w 2018 r. powstała ścieżka spacerowo-biegowa, a rok wcześniej - system nawilżania murawy boiska. 31 marca br. podpisano umowę na remont zabytkowego budynku - inwestycja opiewa na kwotę ponad 2 mln 636 tys. zł.


e-Grajewo.pl
zobacz:
Hades będzie odrestaurowany
 

Nasi piłkarze od lat nie maja sukcesów a mimo to pompuje sie w nich potężne pieniądze z budżetu miasta.Inne dyscypliny sportu są dyskryminowane.,chociaż mają osiagnięcia.Trzeba miec znajomosci? Czy czolg zeby te znajomosci i cala klike rozpieprzyc?W cholere ludzi tylko z tego zyje,trenezy pacany i cala reszta,a ktos kto osiaga sukcesy w innej dyscyplinie nie moze liczyc na nic.Brawo panie burmistrzu.Podobno to pan dysponuje tym pierdolnikiem,Przepraszam za wyrazenia ale w takim czasie to sie mysli jak mieszkancom pomoc a nie jakis hades co warmia na swoj uzytek przejmie.
Napisał: Markopolo dodano: 2020-04-07 17:34:56

Klub nie dostaje w cale takich duzych pieniedzy, na tle tego co wydaja inni. Wiekoszsc zespolu to wychowankowie czy pilkarze z regionu. Żeby grac wyżej trzeba miec budżet na poziomie miliona plus, wiec nie wiesz o czym piszesz. Warmia jest zarządzana poprawnie, finanse sa poukladane, nikt nie rozrzuca kasy ponad stan.
Napisał: WG dodano: 2020-04-07 22:22:30

Osobiście znam parę osób które żyją tylko z Warmi. Co wydają inni? Kase która dają rodzice a nie miasto ?Poza tym WG nie zamierzam się spierać bo każdy swoje wie a w czasie pandemii to pomaga sie mieszkancom,szpitalom a nie jakies remonty. Wspomnisz jak ludzie nie wytrzymaja i na ulice wyjda
Napisał: Markopolo dodano: 2020-04-09 06:09:26

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.