• 5 komentarzy
  • 10037 wyświetleń

Gratulacje dla MOSiR Grajewo

DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWO  WOJEWÓDZTWA  MŁODZIKÓW
06.04.2013r. w Piątnicy  w rozegranych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego   drużyna    MLUKS MOSiR  Grajewo w  składzie Krystian Maciorowski -02 , Chludziński Tomasz -00 i Marczykowski Mateusz -01  wywalczyła  tytuł Mistrzów  Województwa  w tenisie stołowym. Grajewscy Mistrzowie  w drodze do zwycięstwa  stracili jedynie dwa sety , pokonując  zespoły : KTS Wysokie Mazowieckie II , AZS PWSiP  II Łomża i AZS PWSiP I Łomza. Drużyna MLUKS MOSiR w dniach 27-28.04.2013 w Lublinie wystąpi w półfinałach ogólnopolskiego turnieju do Mistrzostw Polski Młodzików.  Należy dodać , że od początku sezonu  drużyna MOSiR  osiąga czołowe lokaty w kraju i  w województwie i  jest to  : III zespół Finału Krajowego UKS-ów  w Lidzbarku  Warmińskim , Mistrzowie Finału Igrzysk  Wojewódzkich  SZS – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grajewie, Krystian Maciorowski 13-16 miejsce w Finale Krajowym ŻAKÓW  o Puchar PZTS  i „PS” w Tczewie, Mateusz Marczykowski –zwycięzca III WTK młodzików i zawodnik III Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego w Sosnowcu.

SREBRO  DAWIDA CHLUDZIŃSKIEGO
W  rozgrywanych 07.04.2013 r. w Piątnicy Indywidualnych Mistrzostwach skrzatów w tenisie stołowym  Dawid Chludziński  - najmłodszy zawodnik MLUKS MOSiR Grajewo /2005 r/  wywalczył  wicemistrzostwo  województwa w kat. skrzatów – rocznik 2004 i młodsi. Dawid  przegrał  tylko jeden pojedynek – w finale Dawidem Jankowskim /2004/-UKS TS Ósemka Białystok.

BRĄZ DRUŻYNY MŁODZICZEK
Martyna Efir  i  Justyna Włóczko – drużyna  Młodziczek MLUKS MOSiR Grajewo  wywalczyła  III miejsce i brązowe medale  Drużynowych Mistrzostw Województwa  Podlaskiego Młodziczek  w tenisie stołowym. W drodze do finału zawodniczki pokonały : AZS PWSiP II Łomża. UKS REMIK II Stary Folwark, AZS PWSiP Łomża I i  dopiero w finale przegrały z UKS KOKiS Kolno , natomiast w walce o II miejsce dające awans do półfinału ogólnopolskiego  przed Mistrzostwami Polski  uległy  3-1 UKS SOVIT Białystok. Dużą niespodziankę sprawiła Martyna Efir , która pokonała czołową zawodniczkę z listy ogólnopolskiej –G.Dyszkiewicz.