piątek, 29 marca 2024

• 2 komentarzy
  • 10494 wyświetleń

Grand Prix Grajewa (3)

Dnia 17.08.2008. odbyła się trzecia edycja MOSiR Grand Prix Siatkówki Plażowej na boiskach przy klubie “Hades” . Zwyciężyła ponownie para Jańczyk Daniel Witkowski Szymon (Ełk)pokonując finale parę Tyszkowski Marcin Szaraniec Michał (Ełk)21:18 rewanżując się za wcześniejszą porażkę w ćwierć finale 21:17 Mecz o trzecie miejsce pokazał jak w siatkówce plażowej ciężko jest zdobyć ostatni punkt para Zyskowski Tomasz Ladziński Damian(Grajewo) przegrywała 17:20 mimo to pokonała parę Chodkiewicz Marcin Saciłowski Patryk ( Ełk) 22:20 rewanżując im się za wcześniejszą porażkę 20:22 kiedy to sami prowadzili 20:18.

Turniej finałowy odbędzie się dnia 31.08.2008 godzina 10 zapisy do 9:45

Zapraszamy wszystkie pary biorące dotychczas udział w turniejach. Nagrody będą za całe Grand Prix dla najlepszych 6 zawodników oraz za wygranie Turnieju Finałowego.