Ferie zimowe on-line!

aktualizacja: 2021-01-04 08:47:10     nr wiadomości: 44438     przeczytano: 2268     Ilość komentarzy komentarze: 1

(RE)AKTYWNE FERIE ZIMOWE on-line edycja 2021

Od 4 do 17 stycznia 2021 r. na naszym Facebooku i Instagramie będziemy publikowali propozycje zajęć dla dzieci, młodzieży dorosłych przygotowanych przez grupę projektową Akcja Reaktywacja i pracowników BCK w Szczuczynie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Propozycje zajęć plastycznych, dawnych gier integracyjnych, podróże z książkami, challenge internetowe o różnej tematyce, duża dawka humoru i muzyki głównie ludowej (także tej zremiskowanej) - wszystko z myślą o Was. 

A do tego wszystkiego dorzucamy moc upominków i nagród niespodzianek!


Dyrekcja i pracownicy Biblioteki - Centrum Kultury w Szczuczynie życzą wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii i optymizmu! 

Projekt "Akcja Reaktywacja - ludowe pieśni i przyśpiewki z zapiśnika dziadków" realizowany jest w Bibliotece - Centrum Kultury w Szczuczynie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu "Równać Szanse 2019" prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, a finansowanego przez Polsko - Amerykańską Fundację Wolności.

 

Link do naszego Facebooka:
https://www.facebook.com/Biblioteka-Centrum-Kultury-w-Szczuczynie-624654161005925

Link do naszego Instagrama: 
https://www.instagram.com/bckszczuczyn/?fbclid=IwAR0YyEUzdlZoF1_LaR-C736yqzgNAUAYwI9zbSRtveXmAd0Fn0GbDbEGvJw


Andrzej Kosmowski
Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie

Już wszyscy mamy dość tego on-line!!! Szkoła, praca, rozrywka, wszystko on-line!!! To nie prowadzi do niczego dobrego!!!! Po kilkanaście godzin oczy wlepione w komputer!!!
Napisał: Izabella dodano: 2021-01-06 10:58:36

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.