Dzień Pluszowego Misia w SP 2

aktualizacja: 2020-12-01 21:21:05     nr wiadomości: 44152     przeczytano: 1165     Ilość komentarzy komentarze: 0

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2020 r. dzieci z  oddziałów  przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie obchodziły  Święto Pluszowego Misia.  Miś jest jedną z najpopularniejszych zabawek dziecięcych, dlatego dzieci chętnie i z entuzjazmem brały udział w wielu zabawach rytmiczno-tanecznych i plastycznych. Rozstrzygnięto przedszkolny konkurs plastyczny pt. „Miś moim przyjacielem”, którego celem było kształtowanie aktywności twórczej, rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych oraz promowanie talentów plastycznych przedszkolaków.

Dzieci samodzielne ozdabiały szablon misia dowolną techniką plastyczną. Prace były ciekawie i starannie ozdobione różnymi materiałami dekoracyjnymi. Zostały ocenione przez nauczycieli plastyki panie: Gabrielę Michalską i Lidię Brzozowską, które zwracały uwagę na innowacyjność, kolorystykę, estetykę i samodzielności. Nagrodzono 6 prac oraz przyznano 12 wyróżnień.

Dzieci otrzymały dyplomy, piórniki flamastry, kredki oraz kolorowanki, aby miały możliwość rozwijania swoich talentów plastycznych. Dziękujemy nauczycielom przedszkola za zaangażowanie w przygotowaniu ciekawych zabaw i konkursów.

 Dorota Organek, Iwona Chludzińska, Elżbieta Wencek

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.