Dzielnicowy rejonu nr 4

aktualizacja: 2020-11-23 09:18:37     nr wiadomości: 44049     przeczytano: 3893     Ilość komentarzy komentarze: 3

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzą działania w ramach opracowanych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

Przedstawiamy rejon 4 działania KPP Grajewo

Dzielnicowy Rejonu nr 4 sierż. szt. Jarosław Sztejno
tel. 600 238 543
e-mail: dzielnicowy.grajewo4@bk.policja.gov.pl


Rejon nr 4 obejmuje miejscowości gminy GrajewoBiałaszewo, Białaszewo - Kolonia, Białogrądy, Boczki - Świdrowo, Brzozowa, Brzozowa Wólka, Chojnówek, Ciemnoszyje, Cyprki, Danówek, Dybła, Elżbiecin, Flesze, Gackie, Godlewo, Grozimy, Kacprowo, Kapice, Konopki, Konopki - Kolonie, Koszarówka, Koty - Rybno, Kurejewka, Kurejwa, Kurki, Lipińskie, Łamane Grądy, Łękowo, Łojki, Łosewo, Mareckie, Mierucie, Modzele gm. Grajewo, Okół, Pieniążki, Podlasek, Popowo, Przechody, Ruda, Sienickie, Sikora, Sojczynek, Sojczyn Borowy, Sojczyn Grądowy, Szymany, Szymany -Kolonie, Toczyłowo, Uścianki, Wierzbowo, Wojewodzin, Zaborowo;

Zgodnie z opracowanym planem działania priorytetowego "Zacny Wojewodzin" dzielnicowy w okresie od 1.11.2020 r. do 30.04.2021 r. jako priorytet realizuje likwidację zagrożeń zlokalizowanych w rejonie przystanku PKS, Zespołu Szkół i Świetlicy Wiejskiej w Wojewodzinie polegających na:
- spożywaniu alkoholu,
- niszczeniu mienia,
- grupowaniu się młodzieży,
- brawurowej jeździe pojazdami, nielegalne "wyścigi" samochodowe,
-  zaśmiecaniu,

Podejmowane przez dzielnicowego działania wskazane w wymienionym planie będą miały na celu znaczne ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie zdiagnozowanych zagrożeń.
 

Dzielnicowy rejonu nr 1
Dzielnicowy rejonu nr 2
Dzielnicowy rejonu nr 3
Dzielnicowy rejonu nr 4

  - Dzielnicowy Rejonu nr 4 sierż. szt. Jarosław Sztejno

Grupowanie się młodzieży jest zagrożeniem?
Napisał: Kasia dodano: 2020-11-24 12:02:52

Oczywiscie ze grupowanie sie mlodziezy jest zagrożeniem ...bo jesli młodzież w trakcie spotkan pije alkohol, demoluje to miejsce ,smieci i tłucze szkło to to jest ogromne zagrozenie...
Napisał: Said dodano: 2020-11-24 23:03:56

Skąd takie zadania dla Policji. To zatwierdza komentant Dlaczego młodziez nie może sie spotkać w grupie. Kto i co to zakazuje?? Weście się za piratów drogowych, pijanych małolatów. Ustalcie kto im sprzedajhe alkohol. Szukacie sobie pracy w bzdetnych tematach i później na nic nie macie czasu.
Napisał: kapral dodano: 2020-11-26 21:55:43

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.