Dzielnicowy rejonu nr 2

aktualizacja: 2020-11-19 16:38:28     nr wiadomości: 44025     przeczytano: 6274     Ilość komentarzy komentarze: 2

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzą działania w ramach opracowanych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

Dzisiaj przedstawiamy rejon 2 działania KPP Grajewo

Dzielnicowy Rejonu nr 2,  mł. asp. Szymon Gordon
tel. 885 997 280
e-mail: dzielnicowy.grajewo2@bk.policja.gov.pl

Rejon nr 2 obejmuje: os. Broniewskiego oraz ulice: Cmentarna, Dolna, Elektryczna, Ekologiczna, Górna, Grota Roweckiego, płk. Franciszka Kaczkowskiego, Koszarowa, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Legionistów, Łazienna, Nowo-Osiedle, Osiedle Młodych, Osiedle 1000-lecia, Pocztowa, Pogodna, rtm. W. Konopki, Skośna, Spokojna, mjr. Jana Tabortowskiego, Topolowa, Targowa, Ułańska, W. Perlitza, Wiktorowo, Wojska Polskiego, Zielona;

Dzielnicowy rejonu nr 2 zgodnie z opracowanym planem działania "Przyjazny Sklep" w okresie od 1.11.2020 r. do 30.04.2021 r. jako priorytet realizuje likwidację zagrożeń zlokalizowanych w rejonie przy sklepie "Dora" os. Broniewskiego  w Grajewie polegających na:
- spożywaniu alkoholu w miejscu objętym zakazem,
- zakłócanie porządku publicznego,
- zaśmiecanie,
- żebractwo.

Podejmowane przez dzielnicowego działania wskazane w wymienionym planie będą miały na celu znaczne ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie zdiagnozowanych zagrożeń.

 
Dzielnicowy rejonu nr 1
Dzielnicowy rejonu nr 2
Dzielnicowy rejonu nr 3
Dzielnicowy rejonu nr 4
  - Dzielnicowy Rejonu Nr 2,  mł. asp. Szymon Gordon

Bardzo dobra akcja taka akcja również powinna działać i na Wiktorówce wieczorem pod blokami.
Napisał: Grajewianka dodano: 2020-11-19 20:58:07

Żebractwo? A jak z tym walczyć i dlaczego skoro ludziom brakuje pieniędzy na życie. Chyba, że zorganizowane przestępczo, to co innego.
Napisał: Greg dodano: 2020-11-19 23:16:05

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.