Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 5927 wyświetleń

Droga ekspresowa Ełk-Knyszyn

Droga ekspresowa Ełk-Knyszyn

Stanowisko Miasta dotyczące projektowanych przebiegów Drogi Ekspresowej S16 zostało przekazane do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku.

- Najkorzystniejszą opcją dla miasta jest Wariant nr 1, który rozwiąże problem braku obwodnicy Grajewa, najmniej ingeruje w Biebrzański Park Narodowy, w znacznym stopniu przebiega po starodrożu DK65, komunikuje miasto z największymi drogami międzynarodowymi oraz daje szansę na rozwój mniejszych miejscowości takich jak Grajewo – uzasadnia Dariusz Latarowski, Burmistrz Miasta Grajewo.

Wszystkie materiały są dostępne na stronie internetowej s16-elk-knyszyn.pl

 

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. działając z upoważnienia Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku, niniejszym zaprasza zainteresowanych na BADANIE INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE dotyczące Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego dla zadania BUDOWA DROGI EKSPRESOWEJ S16 na odcinku Ełk-Knyszyn wraz z analizą ruchu oraz materiałami do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.


Niniejsze badanie ma na celu zaprezentowanie projektowanych przebiegów Drogi Ekspresowej S16 oraz przeprowadzenie ankiety, której wyniki będą odzwierciedleniem opinii lokalnej społeczności na temat planowanej inwestycji. W urzędach poniższych gmin będzie można zapoznać sie z przebiegiem wariantów podstawowych i korytarzem alternatywnym oraz wyrazić swoją opinię na Formularzu. Dodatkowo wszystkie materiały będą dostępne do pobrania na stronie internetowej http://s16-elk-knyszyn.pl/


Urząd Miasta Grajewo: 26.10.2020 r. - 08.11.2020 r., ul. Strażacka 6 A, 19-200 Grajewo

W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z Naczelnikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo, Bogdanem Wojsławowiczem, tel. 86 273 0 815.

Komentarze (4)

Mam nadzieję, że prężnie działające władze Grajewa nie dopuszczą by kolejny raz nasze miasto zostało zadupkiem Szczuczyna..

opinię można napisać ,powieszą na gwozdziu w....
tysiąće obcych tirów wleje się przez s5 i s 16 , hałas w promieniu wiele kilometrów od trasy zniszczy życie biologiczne oa ci c przeżyją zwariują od nieustannego hałasu .

Masz rację redox, masz kompletną rację!! A zakazać transportu tirami!! A przesiąść się na wozy konne albo i ciągnione przez woły!! A co!! Zakazać kłaść asfalt, drogi powinny być wybrukowane kocimi łbami!! A co!!

Kochani, osłami powinniście jeździć. Do wychodka chodzić , na żarówkę dmuchać za telewizor zaglądać. Powodzenia

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.