Droga Krzyżowa

aktualizacja: 2018-03-25 22:35:08     nr wiadomości: 34730     przeczytano: 6180     Ilość komentarzy komentarze: 3

Kiedy twe serce z życiem się uciera
I raz zwycięża, drugi raz upada,
Dusza tęsknoty śmiercią obumiera,
W dziedzinę wiary zwątpienie się wkrada,
Pospiesz do krzyża, bo z krzyża jedynie
Strumień pociechy w duszę twoję spłynie.

 

W piątkowy wieczór (23 marca) grajewskie ulice zapełniły się wiernymi, którzy wspólnie uczestniczyli w Drodze Krzyżowej.

Po Mszy Św. o godzinie 18.00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej mieszkańcy przeszli do kościoła pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy adoracyjnie i symbolicznie odtwarzając mękę Pana Jezusa. Drodze wiernych towarzyszyły śpiew i modlitwa a rozważania poszczególnych stacji poruszały problemy dzisiejszego, nowoczesnego świata.

- Uczestnictwo w Drodze Krzyżowej jest dla mnie bardzo ważne. Uczę się od Jezusa jak brać swój krzyż i jak go nieść a także jak powstać kiedy upadam. Każdy, naśladując Chrystusa, powinien swój krzyż nieść z miłością a nie z narzekaniem. Udział w nabożeństwie to okazja do modlitwy, zadumy nad życiem i sposób na duchowe przygotowanie do Świąt Wielkanocnych – odpowiedział nam uczestnik Drogi Krzyżowej.

e-Grajewo.pl

 

Jezus po raz trzeci upada pod monopolowym. Stacja X.
Napisał: Parafianin dodano: 2018-03-26 09:08:44

Parafianin, to słowo nie pochodzi od parafiny którą masz zamiast mózgu. Ale to dla ciebie jest zbyt trudne. Zrobili głupka na próbę i zapomnieli wyskrobać. To taki żarcik na twoim poziomie. PS. Mimo twojego przypadku nie jestem za aborcją
Napisał: Zenek dodano: 2018-03-26 21:26:43

Zenek- wyzywajac innych od "wyskrobkow"- sam pokazujesz swoje prawdziwe "katolickie oblicze" ! Wyobraz sobie moja siostra byla zawsze homopfobem- "nabawila" sie "tolerancji" - od momentu kiedy dowidziala sie , ze jej syn jest gejem! Moral z Twojego wpisu jest taki ,ze sam wyszeldes na idiote... a Parafianin jest calkiem dowcipny-usmialem sie i tyle...
Napisał: Choop dodano: 2018-03-27 01:07:39

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.