Dofinansowanie dla BCK

aktualizacja: 2020-12-30 20:51:09     nr wiadomości: 44439     przeczytano: 1466     Ilość komentarzy komentarze: 0
  1. DOFINANSOWANIE Z MKiDN NA ZAKUP USŁUG DOSTARCZANIA PUBLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ramach Programu Wieloletniego “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych Biblioteka  - Centrum Kultury w Szczuczynie otrzymała ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa dodatkowe dofinansowanie w wysokości 6.230,00 zł na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.

    Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki będą mogli mieć dostęp do wielu nowości
i bestsellerów z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne
w abonamencie będą mogli czytać za darmo na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie już od stycznia 2021 roku udostępni swoim Czytelnikom kody umożliwiające korzystanie z cyfrowej biblioteki Legimi.

Aby otrzymać indywidualny kod dostępu wystarczy:
- wysłać e-mail na adres: bckszczuczyn@wp.pl (w tytule wiadomości należy wpisać: "kod Legimi", a w treści swoje imię i nazwisko oraz adres),
- zadzwonić pod nr tel. 86 262 10 36  lub 86 262 10 37
- przyjść do biblioteki osobiście.

Od daty aktywowania kodu na okres jednego miesiąca uzyskuje się dostęp do bazy prawie 60 000 e-booków.
Liczba kodów na każdy miesiąc jest ograniczona! Kody wydawane są tylko czytelnikom zarejestrowanym w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie i posiadającym aktywny numer użytkownika biblioteki.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.