Dobry zwyczaj nie pożyczaj

aktualizacja: 2020-11-20 16:42:12     nr wiadomości: 44037     przeczytano: 4460     Ilość komentarzy komentarze: 1

Policjanci z Grajewa zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczył hulajnogę elektryczną. Mundurowi odzyskali też urządzenie warte 1500 złotych. 32-letni podejrzany usłyszał już zarzut. Za przestępstwo przywłaszczenia mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W nocy z 19 na 20 listopada br., tuż przed godz. 3, dyżurny grajewskiej Policji otrzymał informację o przywłaszczeniu hulajnogi elektrycznej na jednym z osiedli w Grajewie. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze ustalili, iż chwilę przed zgłoszeniem poszkodowany pozwolił przejechać się swoją hulajnogą znajomemu, gdy ten długo nie wracał, zgłaszający poszedł za nim. Sprawca oddalił się jednak w kierunku pobliskich bloków.

Policjanci bezzwłocznie zaczęli szukać mężczyzny, jeszcze tej samej nocy złodziej został zatrzymany. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Grajewa, tłumaczył, że "pożyczył" hulajnogę, bo nie miał czym dojeżdżać do pracy. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. - KPP w Grajewie

 

Warto znać zasadę i ją stosować w życiu - pożyczanie zwykle źle się kończy. -
Napisał: Realista dodano: 2020-11-21 09:37:48

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.