• 6575 wyświetleń

Cztery medale dla Grajewa

Zawodnicy KS Ookami wywalczyli 4 brązowe medale podczas Otwartych Mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego Warmia-Mazury Cup 2017. W zawodach wzięło udział 256 zawodników z 16 klubów z Polski i Białorusi.

Grajewo reprezentowało dziewięcioro karateka. W kategorii kata dzieci brązowy medal zdobyła Dąbrowska Nikola oraz Dzięgielewska Aleksandra. W kumite na trzecim stopniu podium stanął Barszczewski Wiktor i Iżbicki Patryk. W zawodach wystartował również Danowski Szymon, Gleba Jakub, Kosiński Michał, Skrodzki Szymon oraz Szmigiel Rafał.

Cała ekipa wykazała się dużą determinacją i postawą godną prawdziwych wojowników. Sukces cieszy tym bardziej, że był to pierwszy start zawodników klubu, który powstał w Grajewie nieco ponad rok temu.