Chcesz wstąpić do Policji?

aktualizacja: 2020-02-17 10:21:10     nr wiadomości: 41509     przeczytano: 3398     Ilość komentarzy komentarze: 1

Już po raz kolejny grajewscy policjanci zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do udziału w przedsięwzięciu pod nazwą „Test sprawności fizycznej do Policji”. Test ma charakter teoretyczno - praktyczny i ma na celu zapoznanie osób zainteresowanych służbą w Policji  z poszczególnymi elementami toru sprawnościowego, jego normami czasowymi i systemem punktowym.

Test odbędzie się 18 lutego br. o godzinie 13:00, w hali sportowej miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strażackiej 2 w Grajewie. Przedsięwzięcie nie stanowi właściwego etapu rekrutacji do Policji, a jedynie ma charakter instruktażowy.

Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie o czystej, płaskiej i jasnej podeszwie.

Osoby chętne prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w ww. przedsięwzięciu w terminie do 18 lutego br. do godziny 11:30

- osobiście - w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie ul. Wojska Polskiego 74A

- telefonicznie - pod numerem telefonu 86 474 18 78 lub 18

- elektronicznie -  kpp@grajewo.bk.policja.gov.pl

Osoby chętne do udziału w ww. przedsięwzięciu powinny posiadać przy sobie dokument potwierdzający ich tożsamość.

 

Niestety po raz kolejny informacja o takim wydarzeniu jest udostępniana jedynie dzień wcześniej. Osoby pracujące, a chętne do wstąpienia do policji, mają zbyt mało czasu, aby na przykład wziąć urlop i wziąć udział w teście. Być może kolejnym razem się uda.
Napisał: Kandydat dodano: 2020-02-17 20:47:41

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.