Sport

  • 9 komentarzy
  • 6599 wyświetleń

Będzie projekt boiska SP4

Będzie projekt boiska SP4

Miasto Grajewo wyda ponad 18 tys. zł na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie. Z czternastu ofert najkorzystniejszą złożyła firma z Ciechanowa. 

W przyszłości powstanie obiekt, w skład którego wejdą: bieżnia lekkoatletyczna okrężna, 4-torowa, o długości 400m, bieżnia prosta 6-torowa o długości 130m, o nawierzchni z tartanu, boisko do gry w piłkę o nawierzchni naturalnej, rzutnia  i skocznie, jak też pole do gry w Boule oraz Boccia. 

Oprócz bieżni i boisk wykonawca zaprojektuje także plac z urządzeniami do ćwiczeń rehabilitacyjnych i usprawniających dla seniorów i osób niepełnosprawnych, w skład którego wejdą m.in.: koła TAI TCI, zestawy ławek np. z młynkiem, platformy, rowerek, tablice do ćwiczenia pamięci. Dodatkowo, w wersji dla osób na wózkach, zostanie uwzględniona tablica z uchwytami, drabinki, labirynty, ruchomy drążek z uchwytami, spirale, z ruchomymi uchwytami, koło oraz ścieżkę z poręczami, schodami i pochylnią, czy drabinką. Opracowanie powinno zawierać również projekt placu z urządzeniami przeznaczonymi i dostosowanymi do korzystania dla dzieci poruszających się na wózkach.

Mając dokumentację projektową, magistrat przystąpi do wyłonienia wykonawcy zadania. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane we współpracy z Samorządem Rejonu Solecznickiego "Wzmacnianie transgranicznych więzi społecznych" w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska.


Mieszkańcy czekają na finał.

Komentarze (9)

jak widzicie następne euro od unii nie przeszkadzają a bycie w tej niedobrej unii niektórym nie pasuje

Tylko wybudujcie budynek w którym będą szatnię do przebrania, a nie boksy w czwórce . A jak chcecie zrobić kolejną siłownię zewnętrzną to pomyślcie o wyłożeniu miękką gumową nawierzchnią, te wszystkie place zabaw
w Grajewie wyglądają jak wyglądają .Czy tego No k nie widzi .Nowy plac zabaw w Parku Solidarności , fajnie , ale zróbcie podłoże gumowe .Żeby to wygląd miało i bezpieczny upadek

na boisku lekkoatletycznym obowiązkowo niskie ledowe oświetlenie aby można było korzystać z tego miejsca i wieczorem.

Bieżnia powinna być 6-torowa,gdyż jest miejsce i boisko piłkarskie pełnowymiarowe ,na którym swoje mecze rozgrywałyby drużyny młodzieżowe Warmii.No i oczywiście pełne zaplecze lekkoatletyczne.Powstanie fajny obiekt powiatowy dla młodzieży.

Nikodem zgadzam się z tym wpisem Ma powstać porządny obiekt ,/

Wszystko pięknie tylko gdzie jest miejsce na parkowanie samochodów, znów będą narzekania ze stoją na chodnikach, na przejściach, blokować przed budynkami itd. i

do obserwator8 tak Unia daje za darmo pieniądze człowieku ty zejdź na ziemie bo to co Unia daje to twoje 5 pokolenie będzie spłacało

Bieżnia okrężna też powinna być z tartanu.

do yhy...a lepiej latac w powietrzu..mysląc... jak widac nie kazdy może...(nie chodzi o latanie)..

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.