Black Friday - nie tylko elektronika. Kup sobie wreszcie porządny portfel!

aktualizacja: 2020-11-19 13:28:29     nr wiadomości: 44024     przeczytano: 2137     Ilość komentarzy komentarze: 0

Black Friday to dzień potężnych wyprzedaży w sklepach. O ile w Stanach Zjednoczonych faktycznie często oznacza to zakupy za ułamek ceny, o tyle do Polski Black Friday dotarł głównie jako niezbyt atrakcyjne wyprzedaże elektroniki. Są jednak sklepy, w których na Black Friday można złapać naprawdę solidną okazję i na przykład kupić sobie ekstra skórzany portfel.

Dlaczego na portfele męskie warto polować właśnie w Black Friday?

Przykry fakt jest taki, że dobre portfele męskie ze skóry nie są tanie. To galanteria na najwyższym poziomie i nawet za najprostsze modele często płaci się trzycyfrowe ceny, niekoniecznie z jedynką na początku. Całkiem logiczne, że okazje takie jak Black Friday mogą się w takim przypadku nielicho przydać. Obniża o 30, 40, czy nawet do 70% sprawia, że każdy może sobie kupić portfele męskie z najwyższej półki w cenie, w której normalnie to niemożliwe. A że jest to prawdopodobnie najsilniej akcentowany dzień obniżek, to i właśnie wtedy najłatwiej znaleźć naprawdę interesującą okazję.

Dobry portfel? Po co?

Po co kupować portfele męskie z najlepszej skóry i szukać takich okazji, jakie trafiają się na przykład w sklepie skorzany.com, skoro w każdym markecie można za kilkanaście złotych kupić sobie podobnie wyglądający portfel? Podstawowa różnica jest taka, że te tanie wyroby porfelopodobne wytrzymają zwykle może jeden sezon, i to pod warunkiem niezbyt intensywnego używania. Skórzany portfel męski z dobrej klasy surowca, uszyty zgodnie z zasadami sztuki, będzie służył właścicielowi przez długie lata. To po prostu praktyczny wybór.

Drugi powód jest nieco bardziej złożony. Skoro bowiem kupujesz drogi telefon, lepsze garnitur, drukujesz wizytówki na lepszym papierze i dbasz o to, żeby auto zawsze było czyste, to chyba logiczne jest, że skupisz się też na portfelu. Tak naprawdę często, zanim jeszcze wyciągniesz wizytówkę, ktoś zobaczy twój portfel. A nawet jeśli na co dzień wybierasz zdecydowanie swobodny styl, to portfel będzie tym elementem, który podkreśli twoją dbałość o szczegóły i sprzeciw wobec bylejakości. Portfele męskie są dla ich posiadaczy tym, czym dla kobiety staranny makijaż – to oznaka klasy, dbałości o ustalony poziom i szacunku do samego siebie.

Są też względy praktyczne: portfel pozwala utrzymać porządek w dokumentach i kartach. Czy dadzą sobie z tym radę kiepsko zaprojektowane wyroby portfelopodobne? W większości przypadków nie. Są nieergonomiczne, za małe albo za duże, niewygodne i zwyczajnie nieprzemyślane. Wysokiej klasy skórzane portfele męskie to po prostu klasa sama w sobie

Przekonaj się do skórzanych portfeli

Dawniej skórzane portfele były do siebie wszystkie dość podobne. Po części dlatego wielu mężczyzn postawiło na inne, obiektywnie gorsze materiały. Dziś jednak producenci naprawdę rozbudowali swoje oferty i sprzedają zarówno klasyczne, dość duże zapinane portfele, jak i mniejsze modele, a także portfele wyłącznie na karty lub wyłącznie na banknoty. W układzie poziomym, pionowym, zapinane lub nie – wybór jest dużo większy niż, powiedzmy, piętnaście lat temu. Większa dbałość o jakość wykonania też sprawia, że skórzanym portfelom warto dać szansę. Są drogie? Niektóre tak, ale to wynika z zastosowania odpowiednich materiałów i zachowania prawidłowej techniki wykonania, która sprawia, że skórzane portfele wymienia się maksymalnie dwa czy trzy razy w życiu. Częściej po prostu nie ma potrzeby ani powodu.

Podsumowanie

Nietrudno zrozumieć, że portfele męskie ze skóry, jeśli kosztują tyle, co zwykle, nie będą wyborem dla każdego. Ale okazje na Black Friday sprawiają, że więcej osób może cieszyć się klasycznym portfelem najwyższej jakości, płacąc za niego niewiele więcej niż za kiepskie portmonetki z supermarketu.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.