Apel do ministra zdrowia

aktualizacja: 2020-03-27 16:43:18     nr wiadomości: 41948     przeczytano: 2239     Ilość komentarzy komentarze: 4

Antoni Macierewicz chce kościołów pełnych ludzi w czasie pandemii? "Raz jeszcze apeluję do pana ministra"

Zakaz gromadzenia się na mszy św. więcej niż pięć osób jest po prostu nieroztropny. Uderza nie tylko w naszą tradycję, ale także w naszą odporność w tych najtrudniejszych czasach - stwierdził w czasie pandemii koronawirusa Antoni Macierewicz w TV Trwam.

- Konsekwencje dla naszego życia duchowego, dla naszego stanu psychicznego, dla naszej duchowości – są w sposób oczywisty niesłychanie negatywne - ogłosił Macierewicz, twierdząc, że w sklepach widuje "setki" ludzi.

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus

  - fot. TV Trwam

We Włoszech właśnie tak było!!! Podobnie w Hiszpanii. Też myśleli o swoim życiu duchowym i tylko duchowym. Teraz widzimy co tam się dzieje. Pan nie czeka na testy. Pan nie czeka na lekarza. Testy, lekarze czekają na Pana. Niech Pan wyląduje na glebę i przestanie fruwać. Zresztą nie sposób Pana w ogóle zrozumieć i nie wiadomo z czym to zjeść. Mam stosowne wyrażenia, ale Administrator tego nie przepuści. Życzę zdrowia i spokoju.
Napisał: Meliorant dodano: 2020-03-28 17:29:57

Czytam, słyszę jak pracownicy medyczni mdleją z wyczerpania, bo pracują non stop, jak sumiennie wykonują swoje obowiązki Policjanci, Strażacy, Żołnierze, Wolontariusze i inni to "marzenie" Pana jest naprawdę na miejscu. Pisałem wcześniej o braku szacunku, ale jakoś nic nie widzę. Bo szacunek właśnie tym wszystkim, których wymieniłem się mocno należy.
Napisał: Meliorant dodano: 2020-03-29 13:13:01

Bardzo dobrze ze nie widac ani slychac tego czlowieka w telewizji ktory narobil tak wiele zlego dla Polski i polakow ze powinien byc za kratami
Napisał: figo dodano: 2020-03-30 19:39:13

Bardzo dobrze ze nie widac ani slychac tego czlowieka w telewizji ktory narobil tak wiele zlego dla Polski i polakow ze powinien byc za kratami
Napisał: figo dodano: 2020-03-31 10:14:46

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.