• 8 komentarzy
  • 8149 wyświetleń

Amatorzy pokonali Wissę

GRAJEWSCY AMATORZY W II RUNDZIE PUCHARU POLSKI

W sobotę drużyna Amatorzy Grajewo pokonała w I rundzie Pucharu Polski szczebla województwa podlaskiego rezerwy Wissy Szczuczyn 3 : 0.

Wynik ustalono w drugiej połowie po dwóch bramkach Marka Grzybowskiego i jednej Tomasza Chylińskiego.
      W drugiej rundzie grajewianie zagrają u siebie 27 sierpnia z Orłem Kolno.

WJ

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (8)

Nas w młynie dziesięciu, w porywach do piętnastu. Dopingu nie prowadzimy bo protest. Mieliśmy przygotowany transparent skierowany do zarządu ale nie mieliśmy go gdzie zawiesić. Na trybunach widoczni pojedyncze kibole Grometu, Luis Shop i "wymarłej" już ekipy Bomaru. W drugiej połowie odpalamy achtunga co wiąże się z zamknięciem stadionu na mecz z Orzełem Kolno i prawdopodobnie odbędzie się on na szkole czwórce. Po meczu niektórzy piłkarze podchodzą do nas (m.in. zaprawiacz z południa). Na obiekcie widoczna tez jedna kabaryna.
AMATORZY Z MIASTA NOŻY !!!

Zapraszamy kibiców Orła do Grajewa! Bravo chłopaki!

co to wg jest nie rozumiem ???

@PucharJestNasz: Nie wchodziłem w szczegóły, jednak ta odpalona raca raczej nic nie znaczy. To nie była impreza podlegająca pod ustawę o imprezach masowych, organizator nie udostępnił 1000 miejsc, tak więc to odpalenie achtunga ma takie znaczenie jakbyś sobie na swym polu tego achtunga odpalił. Jeżeli nawet PZPN by kogoś ukarał, to klub z którym dany kibic sympatyzuje, w tym przypadku Wissę Szczuczyn. To tyle po szybkiej analizie sytuacji.

fajny meczyk, chlopaki maja dobra zajawke powodzenia w dalszych meczach panowie :)

PucharJestNAsz dobry ANALfabeta z Ciebie :) poziom umyslu rowny poziomowi morza :D powodzenia na Łomży

Tylko Orzeł nasz KS. Będziemy

Brawo chłopaki oglądało was się na prawdę super ambicja i wola walki szczególnie w drugiej połowie super mecz powodzenia w kolejnym!