„Zaproś nas do siebie 2019”

aktualizacja: 2019-05-16 12:49:01     nr wiadomości: 39224     przeczytano: 3311     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 9 maja br. Grajewskie Centrum Kultury gościło w ramach wizyty studyjnej programu „Zaproś nas do siebie 2019”, dwudziestu przedstawicieli z różnych instytucji kultury z całej Polski.

W trakcie tej wizyty mieliśmy okazję pokazać to, co mamy najlepszego oraz opowiedzieć, jak zmienił nasza instytucję udział w zeszłorocznej edycji tego projektu. Przybyli goście zwiedzili Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka, gdzie także wzięli udział w warsztatach z pirografii. Następnie przejechali do Grajewskiej Izby Historycznej, gdzie czekała na nich ekspozycja stała, oraz zupełnie inny cykl mini warsztatów – „zróbmy wystawę”. Kolejnym punktem wizyty było przejście spacerkiem do Grajewskiego Centrum Kultury, z możliwością zapoznania się po drodze z punktami ścieżki historyczno-dydaktycznej „Historyczne Grajewo”. W budynku już czekały na nich kolejne warsztaty – tym razem w pracowni plastyczno-ceramicznej. Mamy nadzieję, ze goście wyjechali pełni wrażeń i liczymy też na to, że nasze drogi na niwie kultury jeszcze wielokrotnie się skrzyżują. Wierzymy też, że była to fantastyczna promocja Miasto Grajewo oraz naszej instytucji. Dziękujemy też Narodowemu Centrum Kultury oraz Miejsko-Gminnemu Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy za współorganizację wizyty.

GCKdr Tomasz Dudziński - dyrektor 

  - FOT. GCK   - FOT. GCK   - FOT. GCK   - FOT. GCK   - FOT. GCK
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.