Nowy wóz dla OSP

aktualizacja: 2021-01-20 09:14:44     nr wiadomości: 44607     przeczytano: 1770     Ilość komentarzy komentarze: 1

W dniu 19 stycznia 2021 roku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Toczyłowie otrzymali do użytkowania średni samochód pożarniczy marki Daimler-Benz 1019 AF, który dotychczas służył druhom z OSP KSRG Boczki-Świdrowo. Druhowie z Boczek, jak wcześniej informowano, otrzymali w minionym roku nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Renault MDB3.

Przekazania samochodu dla jednostki OSP Toczyłowo dokonał Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter w imieniu której pojazd odebrali Prezes – Mariusz Zawistowski i Naczelnik – Waldemar Karwowski.

Przed przekazaniem samochodu jednostce OSP Toczyłowo, decyzją Wójta Gminy, przeszedł on gruntowną renowację, podczas której dokonano koniecznych napraw blacharskich i malowania całego nadwozia.

Przekazany samochód jest w pełni sprawny technicznie, a po odnowieniu powłoki lakierniczej wygląda jak nowy i powinien służyć druhom z Toczyłowa przez wiele lat.

To teraz Toczyłowo się nie spali, wody do gaszenia całe jezioro i jest czym pompować.
Napisał: F dodano: 2021-01-20 21:58:27

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.