Seksparty po brukselsku

aktualizacja: 2020-12-05 00:55:58     nr wiadomości: 44193     przeczytano: 845     Ilość komentarzy komentarze: 3

W piątek, 27 listopada, około godziny 21.30, policja została zaalarmowana przez sąsiadów, którzy skarżyli się na hałas i potencjalne naruszenia obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 w mieszkaniu przy Rue des Pierres w Brukseli.

W mediach pojawiły się  informacje o tym, że węgierski europoseł József Szájer próbował uciekać przed policją... po rynnie budynku, w którym odbywała się impreza. Po ujawnieniu skandalu szybko ogłoszono, 59-letni polityk opuścił rządzącą  prawicową partię Fidesz, którą współzakładał z V. Orbanem pod koniec lat 80.

Ale w końcu József Szájer to niejedyny przypadek polityka, który jedno mówi, a drugie robi. Jörg Haider prawicowy polityk austriacki, dwukrotny premier Karynti.  Konserwatysta, który też był ukrytym gejem.  Miłośnik III Rzeszy, który atakował mniejszości narodowe, etniczne, ale też seksualne. Jörg Haider zginął niespodziewanie w wypadku samochodowym, był pod wpływem alkoholu,  wracał z gejowskiego klubu w Klagenfurcie. 

 

internet

  - europoseł József Szájer

Klasyczna prawicowa patologia, ktorej u nas tez nie brakuje a, ktora cechuje obłuda, zakłamanie i podwójna moralność. Na przylkad kim iest prezes skrajnie prawicowej partii PiS, ktory reprezentuje b. wzorowy model rodziny odpowiadający chrześcijańskim normom i wartościom o ktore tak zazrarcie walczy wraz z kosciolem. O zboczencach i "teczowych" przypadkach wsrod kleru nie bede sie juz wypowiadal! Tylko dlaczego zwalczaja na zewnatrz to co wewnatrz swoich instystucji sami praktykuja ? Jednak lewice nawet to skrajna , cechuje wyzsza morlnosc od skrajnej prawicy!
Napisał: Choop dodano: 2020-12-05 01:37:36

hehe pis to prawica ? wolne żarty
Napisał: er dodano: 2020-12-06 18:07:53

er- znasz moze lewicowe partie popierajace katolicyzm , jesli tak prosze wskaz ktore ?
Napisał: Choop dodano: 2020-12-07 19:00:31

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.