Ogłoszenie

aktualizacja: 2019-11-13 17:19:51     nr wiadomości: 40711     przeczytano: 6072     Ilość komentarzy komentarze: 0

Mając na uwadze problem mieszkańców Gminy Grajewo związany z folią rolniczą zamierzamy ubiegać się o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z czym niezbędne jest przeprowadzenie inwentaryzacji zalegającej folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów oraz opakowań po nawozach i typu BIG BAG.

Zainteresowani mieszkańcy powinni złożyć informację o rodzajach i ilości posiadanych odpadów do dnia 25 listopada 2019 r. w Urzędzie Gminy Grajewo, pokój nr 10.

Druk deklaracji znajduje się na stronie internetowej Gminy Grajewo, a także jest dostępny w siedzibie Urzędu pokój nr 10. Jednocześnie informuję, że dofinansowanie nastąpi pod warunkiem otrzymania przez Gminę Grajewo dotacji na powyższe zadanie.

Osobą upoważnioną do kontaktu jest Pani Iwona Kaczyńska tel. 86 273 01 55.


Wójt Gminy Grajewo
Stanisław Szleter

 

Załączniki

  1. Wniosek inwentaryzacja folii
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.