Zapisy na półkolonie letnie

aktualizacja: 2019-07-04 18:56:25     nr wiadomości: 39652     przeczytano: 4909     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zapisy na półkolonie letnie w Szkole Podstawowej w Danówku

Związek Młodzieży Wiejskiej w porozumieniu z Wójtem Gminy Grajewo przygotowuje po raz kolejny na terenie gminy Grajewo akcję organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży podczas wakacji 2019 dofinansowaną przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest organizacja półkolonii letnich, które odbędą się Szkole Podstawowej w Danówku dla dzieci w wieku 6 – 15 lat, których co najmniej jeden z rodziców/prawnych opiekunów jest ubezpieczony w pełnym zakresie lub pobiera rentę/emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
W związku z powyższym, zwracamy się do Rodziców spełniający w/w wymogi o udział ich dzieci w zorganizowanych półkoloniach. 
Szczegóły oferty:
Termin realizacji półkolonii: 7 – 20 sierpnia 2019 roku, w godzinach od 9.00 do 15.00.
Czas trwania półkolonii: 10 dni (od poniedziałku do piątku)
Odpłatność uczestników: 130 zł (tylko w przypadku gdy jeden z rodziców lub prawnych opiekunów jest ubezpieczony w KRUS lub pobiera świadczenie- renta, emerytura- z KRUS) 
W ramach organizowanych półkolonii letnich zapewniamy:
- opiekę kadry pedagogicznej,
- wyżywienie: 2 posiłki dziennie (w tym obiad dwudaniowy),
- organizację programu kulturalno-oświatowego (wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy, zajęcia edukacyjne i warsztatowe),
- opiekę medyczną i ubezpieczenie NNW. 
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc - 60, zgłoszenia będą przyjmowane najpóźniej do dnia 10 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Grajewo, pokój nr 5, osoba do kontaktu – Jacek Szeszko, 86 273 01 40 lub 503 146 555. Osobom zainteresowanym zostaną przekazane karty kwalifikacyjne uczestnika półkolonii. Należne opłaty w kwocie 130 złotych od uczestnika będą przyjmowane podczas zgłaszania.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.