Opłata za deszcz

aktualizacja: 2019-06-28 08:12:42     nr wiadomości: 39586     przeczytano: 1750     Ilość komentarzy komentarze: 4

„To na Wodach Polskich ciąży obowiązek przekazania podmiotom korzystającym z usług wodnych informacji o wysokości opłaty za usługi wodne, a oświadczenie podmiotów jest tylko jedną z metod ustalenia wysokości opłaty za usługi wodne” – wyjaśniła wiceminister gospodarki morskiej Anna Moskwa.

Jednocześnie wiceszefowa MGMiŻŚ zwróciła uwagę, że w celu ustalenia wysokości opłaty zmiennej za odprowadzanie do wód – wód opadowych lub roztopowych, oświadczenia podmiotów obowiązanych do ponoszenia opłat za usługi wodne „zawierają wyrażoną w m3 ilość odprowadzonych do wód – wód opadowych lub roztopowych ujętych w otwarte lub zamknięte systemy kanalizacji deszczowej służące do odprowadzania opadów atmosferycznych w granicach administracyjnych miast”. Jak zaznaczyła Moskwa, oznacza to, że w oświadczeniach należy wykazać rzeczywistą ilość odprowadzonych do wód – wód opadowych lub roztopowych w kwartale, którego dotyczy składane oświadczenie.  - info :http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne

To chyba jakaś kpina
Napisał: Piotrek dodano: 2019-06-29 21:51:43

Pozasypywali strumyki, rowy meljolarycjne a teraz szukaja pieniedzy na odprowadzenie wody deszczowej za ktora trzeba placic ze pada, niedawno ksieza sie modlili na polach o deszcz tez trzeba placic jak pada tez placic co to za komedia PiSlandu robienie z ludzi idiotow mysla ze ciemny lud mozna oszukac dosc tego oszustwa.
Napisał: grajewiak dodano: 2019-07-01 09:58:15

Jedyna nadzieja, że nie będzie opadów! Tak wygląda rozdawanie pieniędzy trzeba skąd wziąć, przecież państwo nie ma pieniędzy tylko ludzie PRACUJĄCY
Napisał: Erika dodano: 2019-07-02 17:29:01

najgorsze jest to ze jedni uchwalą, następni dołożą
Napisał: rol dodano: 2019-07-04 17:13:26

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.