Wyjątkowy jubileusz

aktualizacja: 2019-03-07 17:00:39     nr wiadomości: 38616     przeczytano: 4051     Ilość komentarzy komentarze: 2

Nie często zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane "sto lat", z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na lat "dwieście". Tak właśnie było 5 marca br. w miejscowości Przechody, gdzie Pani Genowefa Maciorowska obchodziła Jubileusz swoich setnych urodzin.

W tym wyjątkowym dla Jubilatki dniu towarzyszyła jej najbliższa rodzina oraz przedstawiciele władz samorządowych gminy Grajewo: Wójt Gminy Stanisław Szleter, Przewodniczący Rady Gminy Jan Dąbrowski oraz pracownik biura ewidencji ludności Urzędu Gminy Grajewo Pani Wioleta Lenkiewicz. W spotkaniu ponadto udział wzięli przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS w Grajewie i  proboszcz parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Osowcu.

Swoje listy gratulacyjne przesłali również Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki i Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski.

Jubilatka przyjęła gratulacje, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i pogody ducha na kolejne lata oraz kwiaty. Nie zabrakło tortu urodzinowego i toastów na cześć Pani Genowefy.

Warto zauważyć, że pomimo upływu lat Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i pogodą ducha.

 

Dużo zdrowia radości pociechy z dzieci wnuków i prawników życzy sąsiadce rodzina Witkowskiech.
Napisał: Józek z Barbarą dodano: 2019-03-08 13:56:25

Z okazji tak wspaniałego jubileuszu , zdrowia i wszelkich Łask Bożych zawsze pogodnej i życzliwej SENIORCE Pani Genowefie przesyłają Ewa i Eugeniusz Skibniewscy z dziećmi i wnukami.
Napisał: Skibniewscy dodano: 2019-03-13 18:50:53

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.