Ogłoszenia lokalne

Praca - Zatrudnię

  • piątek, 4 października 2024

Oferta pracy:...

Grajewo ogłoszenia: Oferta pracy: Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja: Szczuczyn...
Oferta pracy: Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja: Szczuczyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat

O nas:
PLASTIGRAM INDUSTRIES to dynamicznie rozwijający się startup w branży recyklingu tworzyw sztucznych, specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie recyklingu polialu ? resztek zużytych kartonów po napojach (np. Tetra Pak, Elopak, SIG Combibloc) po recyklingu papieru. Nasz pierwszy zakład znajduje się w Sokołowie (Czechy), a obecnie uruchamiamy drugi zakład w Szczuczynie. Poszukujemy przedstawiciela handlowego, który pomoże rozwijać nasze relacje z klientami i pozyskiwać nowych partnerów biznesowych.

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi
- Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
- Analiza rynku oraz monitorowanie trendów w branży recyklingu i tworzyw sztucznych
- Reprezentowanie firmy na targach branżowych oraz podczas spotkań biznesowych
- Współpraca z działami technicznymi i produkcyjnymi w celu dostosowania oferty do potrzeb klientów
- Budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży B2B
- Umiejętności negocjacyjne oraz wysoka orientacja na klienta
- Dobra organizacja pracy i samodzielność
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych, w szczególności poliolefin i procesów wtrysku
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w innowacyjnej branży recyklingu
Wsparcie merytoryczne i techniczne w procesie sprzedaży
Przyjazną atmosferę pracy w środowisku startupowym

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail w tytule wiadomości prosimy o dopisek "Przedstawiciel handlowy".

Dołącz do zespołu PLASTIGRAM POLSKA i współtwórz przyszłość recyklingu tworzyw sztucznych!