sobota, 26 listopada 2022

Okulista dziecięcy

Okulista, kogo polecacie z Grajewa dla dziecka?

Z dzieckiem to tylko Bialystok. Maja lepszy sprzet

P. Janina Wachowicz Medicus Grajewo. Świetne podejście do dziecka, byłam z 2 letnim synkiem na wizycie i jestem bardzo zadowolona.

Nikogo nie polecam z Grajewa ,szczególnie proszę omijać szpital z daleka w Medicusie Wasilczuk też bez rewelacji .Ja z synem byłem u Gierczaka w Ełku ,może niezbyt miły ale bardzo dokładny badania też wszystkie w gabinecie i byłem na NFZ, prywatnie też przyjmuje.

W grajewie nie ma dobrego okulisty dla dziecka, ani tymbardziej sprzętu.
Całkiem niedaleko bo w Mońkach w przychodni przyjmuje Pani okulistka która przyjezdza z Białegostoku. Rewelacyjne podejście, ogrom badań, dobrze wyposażony gabinet.
U synka pięcioletniego miało miejsce uciekanie oczka więc strachu bardzo wiele. Lekarz godna polecenia.

Dr Andrzej Mikita Białystok Najlepszy Nr tel 85 774 54 38 Zapisuje po godz 11/00Pozdrawiam

Również polecam dr Gierczaka z ełku jest to lekarz że szpitala wojskowego dlatego taki oschły ale konkretny i doświadczony.

Polecam prof. Mrugacz w Białymstoku.

w szpitalu okulista nie będę wymieniać po nazwisku jakaś porażka ze taki ktoś jeszcze przyjmuje nie słucha pacjenta sekunda i do widzenia a następna wizyta co najmniej za pół roku w kolejce wzrok się psuje to jest jakiś koszmar jak żyć

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.