Białaszewo. Czy zlikwidują ośrodek zdrowia?

Chciałabym poprosić państwa żeby ktoś mógł zająć się sprawą Ośrodka Zdrowia w Białaszewo. ZPZOZ w Grajewie wypowiada umowę wynajmu z powodu że nie może kupić węgla! Twierdzi że pieniądze ma ale nie ma gdzie kupić. Mieszka tam małżeństwo z małymi dziećmi, gdzie mają się podziać? jest również lekarz ,stomatolog , apteka. Jest to bardzo ważne dla mieszkańców tych starszych którzy nie mają czym dojechać do lekarza do Grajewa.

Jak nie ma węgla jak za płotem mają skład węgla?

Mieszkańcy powinni pojechać gdzieś do odpowiedniej instytucji i pogadac .chociaż przyznam że byłam tam raz w przychodni i dla mnie to takie zadupie świata prócz nas był tylko 1 pacjent .nie wiem czy jest sens trzymać przychodnie dla jednej wsi.

A może zmienić piec na olejowy? Oleju nie brakuje.

Kiedyś był lekarz na małej wsi i to był postęp , dlatego nie odbierajmy tego
Mieszkańcy piwonii walczyć o ten ośrodek . Życzę powodzenia

Mnie się wydaje, że to jest znakomita sytuacja, by miejscowi radni pomogli, na pewno macie Państwo swojego przedstawiciela w radzie.

Monika co ty opowiadasz ? Nawet w małej wsi powinien być lekarz pierwszego kontaktu !!! Życzę Tobie dużo zdrowia z tak głupim podejściem do życia !

Przy takich warunkach jakie sa przychodniach to one niedlugo same sie zlikwiduja

Co na to nasz lokalny poseł co niedawno otwierał halę w Stawiskach, może go zaprosić to dumnie zamknie ośrodek i powiesi kłódkę. Jak może przeciąć wstęgę to równie dumnie zabije drzwi deskami i zdejmie szyld.

Do Monika: a istnienia kościołów w małych wioskach nie zakwestionujesz?

Pisac do ministra zdrowia, wojewody, Morawieckiego i Kaczyńskiego. Nie słyszałam, żeby węgla nie było i z tego powodu zamykać placówki medyczne. Pierwszy raz słyszę też, żeby na wsi była przychodnia.

Zamiast płakać to może by pomóc, na wsi pewnie każdy ma jakieś drewno do palenia , zebrać każdy po trochu i będzie czym palić. A jak nie stać ludzi na takie "poświęcenie" to niestety będziecie do miasta do lekarza jeździć jak większość wiosek.

Oj Bożenko może ksiąd użyczy
w końu ma w nowej fortecy 7- 8 pokoi z łazienkami
Proponuje kontakt z radnym gminy no i radnymi parafi których to sam wielebny proboszcz powołał Wiec chłopaki działajcie /

Wow, a gdzie Pan Radny i Pani Sołtys, a chyba Ty jesteś w radzie????
Więc do dzieła...

Bożenka co to za bezpodstawne sianie paniki wśród pacjentów ? Skąd wzięłaś taką informację ? Wyssaną z palca.
Proszę zadzwonić do dyrektora, zapytać u źródła. A nie do Morawieckiego, Kaczyńskiego bo oni mają g do tego.
Chyba konkurencja chce ukraść pacjentów

Dyrektorem jest dyrektor z POZ na Kolejowej.On jest władny .
Organem założycielskim jest Starostwo, daleko nie trzeba jechać

Węgiel jest i składy stoją pełne tylko nikt nie będzie płacił 4 tysięcy złotych za tonę brunatnego węgla o niskiej kaloryczności z importu. Dwa lata temu można było zamówić z dowozem tonę ekogroszku za 800 złotych na palecie w workach a teraz wielki problem bo polski jest masowo wywożony.

Pan radny niema czasu jak napisała jedna z córek

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.