I znów rok szkolny

Dla mieszkańców bloków osiedla Centrum ko powracający koszmar. Dzisiaj caly dzien mlodziez z LO i szkoly nr 2 oblegała wejscia do klatek blokow z papierosami i piwem.Niestey nie uznaja koszy na smieci.Opakowania i i pety ,gumy do zucia , plwociny, wyladowaly przy wejscich do klatek.Prosby do dyrekcji szkoly nie pomogly, policja tez bezsilna. Czy my wchadzac do klatek musimy deptac to wszystko. Na scianach wiatrolapow pozostaja oprocz plwociny slady butow a chcac wytrzec nogi przed klatka nie mozna bo na kratkach pety.

Robic zdjecia i rozwieszac, wysylac rodzicom.

Zamontujcie kamerke przed wejsciem i brudasow ukarac!

Już nie pamiętacie jak to było w liceum? Gorsze rzeczy robiliście ;)

Kozak tez chodzilam do tego LO ale kultura byla inna. Nigdy mlodziez nie zachowywala sie jak teraz .Robic zdjecia brudasow i do dyrekcji lub na policje . Tam mieszkaja ludzie ktorym nalezy sie spokoj. Kamerka donbra rzecz dowody na wywiadowke dla rodzicow.

Sex onde btch bezradnośc.Nie pisz tylko działaj.Impreze w domu pana twego zrobią.Zycze mocnych nerwów.

Też bym na waszym miejscu zamontowałabym kamerę i zgłaszała sprawę na policję .to jest czyjeś mienie płacimy za to kupę kasy nie po to żeby ktoś niszczył

Ty kozak pajac znasz to z autopsji?

A ja mam zamiar przenieść się na koniec Grajewa tzn bliżej TBS tam cicho i spokojnie

Rodzice i szkola są bezsilni. Dzieciom trzeba pokazać jak w inny sposób można wypełnić wolny czas i odreagować złość itp. Szkola powinna tworzyć dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, gra w siatkówkę, wycieczki, zwiedzanie chociażby grajewa lub okolicznych miejscowości, udział szkoły w roratach, mszy świętej w kościele. Duża rola rodziny bliskiej i dalszej, znajomych i ich pomoc, pobyt dzieci u nich na weekend. Lubię powiedzenie afrykańskie, że żeby wychować dziecko potrzebna jest cała wioska.

Mieszkam na tym osiedlu od lat.Tak zle i brudno jeszcze nigdy tak nie bylo. Bylam dzisiaj w kosciele i wracalam obok LO.Niestety pomimo rannnych godzin pelno smieci na ulicy i obok sklepu ,gdzie smieci wysypuja sie z pojemnika przy sklepie zasmiecajac wszystko wokół. Klienci tego sklepu to jakby "wczorajsi".Ja jestem starsza ale szkoda mi bardzo tego osiedla . Dlaczego w naszym miescie nikt nie pociaga takich brudasow do odpowiedzialnosci i nie dziwie sie ze potem mlodziez tak sie zachowuje.Czyja to wina?Gdzie gospodarze naszego miasta?

niech sprzątają gdzie dyrekcja szkoły niech sprzątają w koło bloków i klatki i to po lekcjach może brudasy zmądrzeją

Tez popieram niech dyrekcja zorganizuje sprzatanie tam gdzir zbiera sie mlodziez to moze ich czegos nauczy.

Słowa wypowiedziane przez Einsteina - ?nie można rozwiązać problemu przy pomocy tego samego poziomu świadomości, który został użyty do jego stworzenia? - trafnie odzwierciedlają to z czym borykają się mieszkańcy miasteczka.

Co pala dzieci za skrety w szczycie budynkow.Dziwnie die potem zachowuja.Jest to chyba podstawowka jeszcze..

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.