sobota, 26 listopada 2022

Żłobek Grajewo

Witam Jestem z okolic Grajewa . Synek ma pół roku .Czy mogę złożyć podanie o przyjęcie do żłobka na rok 2023/2024. Mam szanse żeby synek sie dostał ?

Kobieto ty masz urlop macierzyński na dziecko. Kto pólroczne dziecko oddaje do złobka .Chyba że chcesz sie pozbyc opiki i obowiązkow nad nim Nie ,bedziesz widziała kiedy Twoje malenswo zabkuje , stawia pierwsze kroki , mówi pierwsze słowa ,,mama , tata Tacy ludzie chyba nie mają uczuc by takie maleństwo oddać do złobka . Jeszcze jestes z okolic Grajewa , czyli napewno wieś

Żłobek jest od roku. Rekrutacja jest od marca, więc w tym momencie nie ma pani żadnych szans.

Pani pyta o przyszły rok. Czyli od września . Jak najbardziej można . Nie jestem pewna czy z poza Grajewa przyjmują .

Czytajcie kobiety ze zrozumieniem! Pani pyta o następny rok, kiedy i dziecko będzie starsze i terminy rekrutacji zachowane.

Przecież autorka posta napisała, że chodzi o rok 2023/2024, więc dziecko będzie miało półtorej roku?

Kasia Ty się dobrze czujesz? Ja z tego posta wywnioskowałem, że Pani chce oddać dziecko do żłobka od września 2023 czyli równo za rok. Dziecko będzie już miało wymagany roczek i wymóg wieku jest spełniony by zapisać dziecko do żłobka. Przeszkodą może chyba być miejsce zameldowania bo żłobek jest miejski. Żłobek po to powstała by móc dziecko oddać pod opiekę. Skąd wiesz z jakich pobudek matka chce dziecko zapisać do żłobka? Miastowa się odezwała. Nie mówię o tym przypadku ale ludzie często nie mają co do gara włożyć i chcą jakoś koniec z końcem związać więc potrzebują pracować na przykład albo inna ciężka sytuacja rodzinna. Wstyd Kasiu, że jesteś kobietą i tak szybko potrafiłaś ocenić drugą osobę nie widząc nic więcej poza czubkiem własnego nosa.

Kasia a jak u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem ? Zauwazylas na jaki rok Pani chce zlozyc podanie ? Oczywiscie ,ze nie zauwazylas, bo bardzo szybko chcialas jej powiedziec jaka jest wyrodna matką. Nie znasz kobiety ale juz ja oceniłas i podsumowałas - wstydz sie ! Rekrutacja na przyszly rok bedzie w marcu ,Nina wejdz na strone złobka i poczytasz sobie jakie trzeba spelnic warunki.

Kasiu za moich czasów dzieci do żłobka szły zaraz po urlopie macierzyńskim. To była norma, bo mało kto miał babcię, która zajęłaby się maleństwem. Moich dwoje dzieci było w żłobku i niczego nie przegapiłam w ich rozwoju, także bez przesady.

Czy umiecie czytać ze zrozumieniem? Kobieta wyraźnie napisała, że dziecko ma teraz pół roku i pyta o żłobek na rok 2023/2024. Teraz mamy rok 2022/2023. Więc po co takie bezsensowne odpowiedzi umoralniające i jeszcze dodatkowy komentarz, że ktoś zapewne jest ze wsi... Ze wsi czyli co? Chce się pozbyć dziecka na kilka godzin? Ze nie pracuje zawodowo?...

Jednak to prawda, że baby są wredne! Tym wredniejsze im bardziej dokopują drugiej babie. Takie przemądrzałe, ot Kasia mądrze i "grzecznie" udzieliła informacji młodej mamie.

Weź rozwód i nie wnikaj, teraz moda na rozwody, śmieci wyrzuca się do kosza

Faktycznie, nie doczytalam. Jeśli chodzi o rekrutację na następny rok to w marcu jest nabór i wtedy się może pani starać. Kasiu- na wsi ludzie tez pracują i mają prawo wysłać dzieci do żłobka.

Kasiu do szkoły a nie na fejsa. Komórkę wyrzuć do kosza bo to Ty przegapisz rozwój swojego dziecka - matko. Czytanie za zrozumieniem to w podstawówce. Jak ja rodziłam dzieci to urlop macierzyński był na 1 dziecko 16 tygodni, a na 2 dziecko 18 tygodni. Więc teraz to luksus.

Kaśka czytanie z rozumieniem nie boli

Widzisz Kasiu to co spotkalo Cie w tym poscie odbierz jako zyciowa lekcje , to sie nazywa karma. Jestes miastowa ,wiec nie bede Ci tlumaczyc co to znaczy. Chcialas dokopac komus a dokopano Tobie.

oddać do żłobka a 500+ i tak dadzą

A ile teraz zlobek miejski kosztuje miesięcznie?

Kobieta-kobiecie największym wrogiem...dlatego ja wolę mieć kolegów ha ha...pozdrawiam

Czy w żłobku są dni adaptacyjne?

Ciężko jest się dostać do żłobka . Nawet jak oboje rodziców pracuje . Nie wiem od czego to zależy.... Chyba od szczęścia

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.