sobota, 23 października 2021

Całe klasy na kwarantannie - nauczanie hybrydowe

Część szkół w województwie podlaskim przechodzi na nauczanie hybrydowe w związku z zakażeniami wirusem Sars-CoV-2. W Grajewie trzy klas ZS2 są na kwarantannie. Jeden z nauczycieli choruje na covid-19. Czy uczniów czeka powtórka z 2020 roku?

U redaktora Mazurka na urodzinach bawiła się cala śmietanka polityczna, od prawa do lewa. Od Borysa Budki poprzez Kosiniaka do byłego ministra Szumowskiego. Nikt nie miał maseczki, nie było tam kowida a tym bardziej żadnej kwarantanny też nie będzie. Pomijając fakt że w tym samym czasie powinni być w Sejmie bo trwało posiedzenie. A wy dalej oglądajcie telewizję i łykacie ich propagandę. Maski i kwarantanny są dla was , nie dla nich.

Mam nadzieje ,ze nie. Niech wysylaja klasy na kwarantanny ,ale niech nie zamykaja calych szkoł. Ludzie choruja niezaleznie od tego czy dzieci sa w domu , czy w szkole. Dzieci potrzebuja szkoly , potrzebuja normalnych lekcji , nie mozemy zamknac je w domu na kolejny rok . To nie jest dobre ani dla ich edukacji ,ani dla ich zdrowia psychicznego.

Nie nosicie maseczek, nie szczepicie się. To teraz miejcie żal do siebie/

A największym fenomenem są dla mnie ludzie, którzy jeszcze nie zrozumieli w jakim cyrku biorą udział

Do Zainteresowana czytaj ze zrozumieniem , nikogo nie oczerniam tylko stwierdzam fakty . Wszystko jest napisane na internetowym koncie pacjenta,na które przychodzą na również kody do recept,które jest dostępne dla każdego,i stąd ten komentarz.Jak wiesz nasza policja chętnie każe za nieprzestrzeganie kwarantanny,a jak jej przestrzegać skoro dowiadujemy się o niej trzy dni później,i kto by zapłacił mandat i to nie mały, nie wspominając o zdrowiu swoim i innych . Także nie są to żadne sensacyjne wiadomości i każdy kto dostał taką informację telefoniczną o kwarantannie z Sanepidu może to sam sprawdzić.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.