Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Kinga
Dodano: 2019-12-30 11:11:40
Otwarto: 4945

Szczuczyn - smog

Nie prawdziwe lub nie z całego obszaru miasta Szczuczyna są podawane dane odnośnie zanieczyszczonego powietrza.Otóż w piątek i w sobotę idąc z Biedronki do Urzędu Miasta przechodziłam przy ulicy Sobieskiego gdzie z jednego komina piętrowego domu wydobywał się niesamowity, trujący ,żrący dym uniemożliwiający oddychanie.To samo spotkało, mnie kiedy doszłam do ulicy Kościelnej,tam jeszcze w większym stopniu z kominów domów piętrowych po lewej stronie( idąc do kościoła)wydobywały się kłęby czarnego jak smoła,żrącego dymu nie do wytrzymania żeby oddychać a także patrzeć.To jest takie żrące,że trzeba zastawiać usta i nos szalikiem a także oczy przed tym w końcowej fazie wydobywającym się dymem.Jak więc jest monitorowane miasto względem zanieczyszczenia powietrza i dlaczego są podawane błędne dane.Apeluje do właścicieli tych domów i nie tylko;Żyjcie w zdrowiu i dajcie żyć innym a Władza powinna zająć się tym problemem nie tylko w podawaniu rzeczywistych danych.
kominiarz
Dodano: 2019-12-31 17:01:00
taki nam wegiel sprzedaja pellet co robic skatrolowac sklady wegla pellet z czego on jest zrobiony

L.
Dodano: 2020-01-01 09:58:00
Sama niejednokrotnie zakupiłam węgiel, który był okropny w spalaniu. Niestety, jak się kupi 2 tony, wrzuci do piwnicy i okaże się, że to dziadostwo to co z nim zrobić? Zaufałam lokalnym sprzedawcom, którzy twierdzą, że to super towar A później okazuje się, że smród i dym niemiłosierny. Chyba należałoby wprowadzić większą kontrolę handlarzy.

Y
Dodano: 2020-01-01 21:08:00
Widac Kinga nie jest tak zle skoro chodzisz po tym swiecie jeszcze jednak ten dym Cie nie udusil i nie wpadlas pod samochod zaslaniajac sobie oczy hahahahha

janko
Dodano: 2020-01-01 21:53:00
palcie torfem jest tanszy i niewydziela wcale dymu i w piecu niema brudnego osadu ja pale torfem 2 lata i jestem bardzo zadowolony bo nie zatruwam powietrza czysta ekologia

przewidująca
Dodano: 2020-01-02 11:22:00
do Y;nie wiesz ,lub nie masz pojęcia o tym o czym piszesz,a może jesteś na codziennym haju i tak twoje dni są policzone.Jeżeli nie dbasz o swoje zdrowie to pozwól istnieć w zdrowiu innym.

Jola
Dodano: 2020-01-05 23:47:00
Potwierdzam...smog jest niemiłosierny. Po godzinie 17 lepiej nie wychodzić z domu. Ja z kolei wybrałam się na spacer po Pawełkach...z jednego z domów wydobywały się kłęby dymu, konkretnie Księży Pijarów, dom nie był oznaczony numerem ale był to piąty bliźniak po prawej stronie, wjeżdżając od młyna. Właściciele wstydźcie się...trujecie siebie i innych.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: