Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
mieszkaniec
Dodano: 2019-10-31 19:06:34
Otwarto: 6439

Oświetlenie uliczne

Rola oświetlenia zewnętrznego (ulicznego) ewoluowała na przestrzeni lat. Jego funkcją w latach trzydziestych XX w. było zapewnienie większego bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Trzy dekady później zapewniało ono również komfort wizualny motocyklistom. W latach osiemdziesiątych XX w. oświetlenie uliczne pełniło dodatkową rolę — zwiększało poczucie bezpieczeństwa pieszych. Obecnie oświetlenie po zmroku jest za późno włączane. Kto za to odpowiada ?
K
Dodano: 2019-11-01 20:47:00
Chyba komuś się coś pomieszało. Światło uliczne służyć miało mieszkańcom, a że powstało przed samochodami to w pierwszej kolejności służyło pieszym mieszkańcom. Jednak fakt że jest włączane zbyt późno. Niestety już od Burmistrza Waszkiewicza od władz słyszę tylko "nie da się".

Radek
Dodano: 2019-11-02 15:29:00
Oświetlenie uliczne jest wyłączane zbyt wcześnie rano jadąc do pracy światła już niema pogoda byle jaka łatwo o potrącenie pieszego nawet na przejściu w ładny dzień nie ma problemu gorzej jak pogoda pod psem nie każdy pracuje od 8 większośc pracuje na 7 lub na 6

gorszy szort
Dodano: 2019-11-05 05:06:00
Mam jedno pytanie, na Forum jest tyle madrych Grajewiakow, a nie widac ich na informacjach jakie podaja, Urzad Miasta, Urzad Powiatu, Burmistrz miasta Grajewo, Komentarzy jest 0 - zero - trzeba sie zastanowic jak te Urzedy rozmawiaja z mieszkancami, dlaczego sa blokowane komentarze od mieszkancow, tz. ze mieszkancy nie maja glosu i nie maja wplywu na ich dzialalnosc, a na Forum ktos wrzuci temat i co z tego wynika nic - 0000000 - do kogo to dociera,miedzy soba jest pyskowka, a wladze sie smieja niech ciemny lud sie cieszy ze moga pogadac, tylko z tego nic nie ma to do nich nie dociera.

Darek
Dodano: 2019-11-05 13:28:00
gorszy szrot- rozwin w trzech zadaniach gdzie mozna usadowic twoje bole.

gorszy szort
Dodano: 2019-11-06 03:08:00
Darek- gdzie na stonach 3 trzech urzedow sa twoje bole jakos nie widac slychac, potrafisz tylko swoje bole chrzanic na forum bo jeszcze ciebie dopuszczaja, krytykujesz innych co pisza prawde, dlaczego nie masz pretensji do urzedow, tylko do tych co o nich pisza, zrob cos zeby urzedy przyjmowaly komentarze i twoje bole, nie mysl ze jestes najmadrzejszy, bo lubisz krytykowac innych ludzi tyko nie urzedy, bo tyko to potrafisz robic zadyme.

Darek
Dodano: 2019-11-06 10:21:00
gorszy szrot - nie robie zadnej zadymy, w bardzo normalny sposob zadalem ci pytanie gdzie mozna usadowic twoje bole. Tylko tyle i az tyle. W odpowiedzi na twoje pytanie pragne, abys zrozumial, ze w przeciwienstwie do ciebie - nie potrzebuje az "3 trzech urzedow", aby zalewac ich litania roznych boli i roszczen, ze nie przyjmuja komentarzy.

gorszy szort
Dodano: 2019-11-06 17:05:00
Darek przestan juz pajacowac, po to sa ogloszenia 3 urzedow zeby mieszkancy mogli zglaszac swje uwagi miedzy innymi o oswietleniu ulic w miesie, i innych spraw ktore ich dotycza, ciekawi mnie kto te tematy wrzuca na forum to jest pytanie ?????? robic zadyme. A mieszkancy maja prawo wiedziec dlaczego urzedy nie przyjmuja ich komentarzy to nie sa roszczenia tylko w jaki sposob wladza rozmawia z mieszkancami dyktatura i cenzura, wladza powiedziala a ciemny lud ma sluchac wedlug zasady - dzieci i ryby glosu nie maja - to wedlug ciebie tak ma wygladac dyskusja ??????? dla ciebie i wladz to sa BOLE dziekuje za taka dyskusje trzymaj sie BOLI.

Darek
Dodano: 2019-11-07 15:52:00
gorszy szrot. Rozumien twoj wewnetrzny bol i rozdarcie ze wladza "3 trzech urzedow" nie che na swoich stronach publikowac - twoich "fenomenalnych" przemyslen i ty jak maly Jasko 102 pooskarzyles sie na wsysktich forach e-grajewo. Potrafie zrozumiec malego Jasia, ktory skarzy sie w szkole pani, pozniej w domu mamie, ojcu i na koncu babci, ze nie jest sluchany przez innych. Doceniam to cale "dzieciece" zaangazowanie i chec zwrocenia na siebie uwagi jak jest mi zle, ze inni nie chca mnie sluchac. Po ludzku jest mi zal ciebie, ze nie, "zla" wladza "3 trzech urzedow" nie liczy sie z toba i nie publikuje twoich "zlotych" mysli - dotyczacych poprawy jej funkcjonowania. Doskonale ja rozumiem, gdyz codziennie - w mojej pracy spotykam roznych "wizjonerow", ktorzy pragna podzielic sie wlasnymi bolami i byc wysluchani. Podziwiam twoj upor i pozdrawiam. Na zakonczenie prosze ciebie, abys nie powtarzal tych roznych juz wypowiedzianych farmazonow, ze "ciemny lud to kupi". Nie jest ciemny i nie powinien byc manipulowany przez obce ideologie. Zasluguje na wieksza atencje.

gorszy szort
Dodano: 2019-11-07 21:23:00
Darek - Jaka ty filozofje wprowadzasz swoje farmazony zostaw dla siebie z toba nie mozna dyskutowac tyko o BOLACH nie rob z Grajewa ciemnego ludu, lewatywa jeszcze u ciebie dziala poczekamy jak przejdzie filozofie Grecki.

Baba
Dodano: 2019-11-09 14:12:00
Darek ma chyba znajomosci u pisowcow na e-Grajewo, poniewaz odpowiedzi na jego "atencje" nie ukazuja sie.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: